Společnost vivo uvedla na trh nový vivo X Fold+ a ano, je to pokračování původního X Fold, ale tento přichází se zcela novým čipsetem.

Pro začátek je telefon dodáván s novým Snapdragonem 8 Plus Gen 1, který nabízí až 30% snížení spotřeby energie spolu s 10% nárůstem výkonu. Kromě nového a vylepšeného čipsetu získáte také upgrade baterie, která má nyní kapacitu 4 730 mAh, což je nárůst z 4 600 mAh. Tato nová skládací vlajková loď v kombinaci s lepší a vylepšenou čipovou sadou by měla zajistit lepší výdrž baterie.

Vivo X Fold+ navíc přichází s 80W kabelovým nabíjením, ale bezdrátové nabíjení zůstává na 50W, což je stále více než dost.

Nový Vivo X Fold+ přichází s 8palcovým skládacím displejem, ultratenkým sklem a OLED panelem s obnovovací frekvencí 120 Hz, který může klesnout až na 1 Hz. Nejpřekvapivější však je, že jak vnější displej, tak vnitřní displej mají ultrazvukové snímače otisků prstů, což je něco, co jsme na skládacím zařízení ještě neviděli.

Přečti si  iOS 17 bude aktualizací, která má přinést vysoce očekávané funkce

Pant vivo X Fold+ může zůstat otevřený v několika úhlech, což umožňuje použití telefonu pro multimédia, videohovory nebo jiné aplikace. Společnost vivo se ujistila, že optimalizovala reproduktory tak, aby řeč byla hlasitá a jasná v jakémkoli nastavení, ve kterém se rozhodnete telefon používat.

Na zadní straně vivo X Fold+ přináší 50megapixelový modul, 48megapixelový ultraširokoúhlý fotoaparát a duo teleobjektivů.

V neposlední řadě Vivo X Fold+ přichází v novém barevném provedení s názvem Huaxia Red a je potaženo umělou kůží jako obě původní barvy. Společnost vivo také navrhla odpovídající kryt z umělé kůže, ale budete jej muset zakoupit samostatně, za předpokladu, že jste si telefon nepředobjednali.

Když už mluvíme o předobjednávce, Vivo X Fold+ lze nyní předobjednat pouze v Číně, kde se začne prodávat 29. září. Základní 12/256GB model má cenu 1 450 EUR a upgrade 12/512 GB cca 1 600 EUR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno