vivo, přední světová technologická společnost, se stává jediným oficiálním smartphonem a oficiálním sponzorem v oblasti chytrých telefonů letošního mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

O podporu při přípravě a pořádání akce se organizátorům díky technologii skládacího displeje v kombinaci s balíčkem office postará nový model vivo X Fold+.

vivo věří, že sport a technologický vývoj sdílí podobnou filozofii – umožňují lidem žít kvalitnější život prostřednictvím neustálé snahy o lepší výsledek. vivo by i proto rádo vyzvalo uživatele
a fanoušky po celém světě, aby zaznamenávali okamžiky této významné události a šířili je mezi svými blízkými. Očekává se, že nejvýznamnější sportovní událost roku bude sledovat až 5 miliard diváků.

vivo a mezinárodní federace FIFA podepsali v roce 2017 šestiletou sponzorskou smlouvu
a letošní akce v Kataru bude už druhým mistrovstvím světa, které značka sponzoruje.

Přečti si  Podle výzkumníků stačí k obejití zabezpečení otisků prstů smartphonu Android pouze obvodová deska za 15 USD

Fotbal je jedním z nejstarších sportů a je nesmírně populární po celém světě. Ztělesňuje týmovou práci a snahu o dosažení jednoho cíle. Bez ohledu na rasu, pohlaví a věk má fotbal vždy sílu spojovat lidi z různých kulturních prostředí a vytvářet tak pevná pouta, která boří bariéry.

Společnost vivo zahájila svou cestu k celosvětové expanzi v roce 2014 a nyní pokrývá více než 60 zemí a regionů. Vždy se orientovala výhradně na spotřebitele a snažila se využívat vlastních technologií k poskytování kvalitních služeb uživatelům na celém světě. Během šampionátu vivo poskytne své vlajkové smartphony organizátorům, aby dokončili přípravy za pomoci nejmodernější technologie a zajistili tak úspěšné konání mistrovství světa.

V průběhu mistrovství bude spuštěna kampaň #vivogiveitashot s cílem obnovit vzpomínky a ukázat odvahu lidí, kteří se nebojí překonávat výzvy. vivo věří, že kampaň dá lidem po celém světě sílu vyjádřit se prostřednictvím své lásky k fotbalu.

Přečti si  RECENZE: Genesis Neon 750 RGB – Slušný poměr cena / výkon

vivo jako oficiální sponzor šampionátu poskytuje zákazníkům v Česku při nákupu nového smartphonu X80 Lite fotbalový míč vivo jako dárek. Uživatelé se tak mohou připojit k oslavám fotbalu a užít si radost ze hry s přáteli.

Model X80 Lite je do 2. října k dostání za 9 999 Kč. Poté bude u prodejců k dispozici za standardní cenu 10 999 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno