Říjen přináší do předběžného přístupu hratelné ponorky a řadu sezónních operací před Halloweenem.

Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships, vítá podzim a spolu s ním i nový obsah z aktualizace 0.11.9. Hlavním a tím největším přírůstkem je uvedení ponorek ze Spojených států a Německa do předběžného přístupu. Hráči se také dočkají řady operací a dočasného typu bitvy, které budou zpřístupněny v očekávání Halloweenu, spolu s úpravami velitelů a rozsáhlým testováním matchmakingu mezi servery.

Potopte se s ponorkami hlouběji

Do předběžného přístupu konečně dorazily ponorky, velmi očekávaná, zbrusu nová hratelná třída lodí. Tyto smrtící lodě, které operují převážně pod vodou, mají jako primární zbraň torpéda. Díky své výzbroji a utajení jsou účinné proti všem třídám lodí, ale jsou zranitelné, když jsou odhaleny. V rámci tohoto spuštění Early Access budou ve zbrojnici k dispozici dvě po sobě jdoucí sady německých a amerických ponorek z úrovně VI a VIII.

Abyste se s těmito obratnými plavidly mohli seznámit, proběhne nová operace „Vlčí smečka”, která bude probíhat po celou dobu trvání aktualizace. Sedmičlenné týmy budou mít za úkol lovit konvoje, číhat pod hladinou a proplouvat kolem stanovišť, aby tyto transporty zničily dříve, než dorazí na místo určení.

Halloweenské bitvy

V období před Halloweenem na konci měsíce budou ve hře World of Warships k dispozici operace „Záchrana Transylvánie” a „Sluneční paprsek v temnotách”. Kromě toho se dočasně do hry vrací “Twilight Battle” a to jen a pouze do halloweenského období.

Čerstvé funkce pro podzim

Vedle významného přidání ponorek a slavnostní atmosféry Halloweenu přináší aktualizace 0.11.9 řadu změn v oblasti velitelů a matchmakingu napříč servery. Několik velitelských talentů, dovedností a vylepšení se dočkalo plošných vylepšení, které byly aktualizovány tak, aby poskytovaly lepší celkovou vyváženost a nabízely větší flexibilitu. Vylepšení se dočkalo také rozhraní velitelských dovedností, které hráčům umožňuje zobrazit dostupné velitele všech národů bez ohledu na to, zda mají v záloze loď stejného národa.

Aby toho nebylo málo, tým World of Warships také testuje technologii matchmakingu napříč servery. Vzhledem k plánům na rozsáhlé testování s hráči napříč servery NA, EU a APAC by tento test mohl v budoucnu znamenat začátek hry napříč servery pro několik úrovní, režimů a typů bitev.

Článek Dosáhni nových hlubin s ponorkami ve hře World of Warships se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno