Společnost HyperX představuje mikrofon HyperX ProCast XLR s velkomembránovým kondenzátorem se zlatým povrchem pro profesionální nahrávání.

HyperX oznámil vydání velkomembránového kondenzátorového mikrofonu HyperX ProCast. HyperX ProCast je profesionální kondenzátorový mikrofon s připojením XLR1, vstupem s kardioidním polárním vzorem a pozlacenou velkomembránovou kondenzátorovou kapslí, který poskytuje vysoce kvalitní zvukový výkon. Mikrofon HyperX ProCast je určen pro streamery, influencery a tvůrce obsahu, kteří hledají profesionální kvalitu mikrofonu s připojením XLR, a nabízí vysoce kvalitní zvukové záznamy2 s živým zvukem.

„HyperX pokračuje ve vylepšování své řady vysoce kvalitních a výkonných periferií, které splňují potřeby dnešních hráčů, influencerů, tvůrců obsahu a dalších,” řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX pro region EMEA. „Jako náš první mikrofon XLR je mikrofon HyperX ProCast ideální pro profesionály v oblasti nahrávání, tvůrce obsahu a streamery. Díky připojení XLR a vysoce kvalitnímu velkému kondenzátoru se zlatým povrchem se inženýři společnosti HyperX zaměřili na zajištění vynikajícího zvukového výkonu a všestrannosti pro použití v domácích i profesionálních studiích.”

Mikrofon ProCast zachycuje vysoce kvalitní nahrávky díky velkomembránové kondenzátorové kapsli se zlatým nástřikem a využívá oblíbenou kardioidní polární charakteristiku, která se zaměřuje na zdroj zvuku. Přepínatelný PAD -10 dB umožňuje mikrofonu zvládnout hlasité zdroje zvuku a přepínač horní propusti 80 Hz pomáhá redukovat nežádoucí nízké frekvence.

Mikrofon ProCast je navržen tak, aby zachycoval vysoce kvalitní zvuk a obsah bez šumu, a je vybaven vestavěným antivibračním nárazovým držákem snižujícím vibrace a odnímatelným kovovým pop-filtrem HyperX Shield, který pomáhá redukovat dunění a praskání pro čistší záznam zvuku. Adaptér držáku je vhodný pro 3/8palcové i 5/8palcové závity a je kompatibilní s většinou stojanů a ramen.

Dostupnost

Velkomembránový kondenzátorový mikrofon HyperX ProCast bude k dostání za 7 499 Kč v síti maloobchodních a elektronických prodejců společnosti HyperX.

Článek HyperX představuje svůj první profesionální XLR mikrofon ProCast se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno