Společnost HyperX představuje mikrofon HyperX ProCast XLR s velkomembránovým kondenzátorem se zlatým povrchem pro profesionální nahrávání.

HyperX oznámil vydání velkomembránového kondenzátorového mikrofonu HyperX ProCast. HyperX ProCast je profesionální kondenzátorový mikrofon s připojením XLR1, vstupem s kardioidním polárním vzorem a pozlacenou velkomembránovou kondenzátorovou kapslí, který poskytuje vysoce kvalitní zvukový výkon. Mikrofon HyperX ProCast je určen pro streamery, influencery a tvůrce obsahu, kteří hledají profesionální kvalitu mikrofonu s připojením XLR, a nabízí vysoce kvalitní zvukové záznamy2 s živým zvukem.

„HyperX pokračuje ve vylepšování své řady vysoce kvalitních a výkonných periferií, které splňují potřeby dnešních hráčů, influencerů, tvůrců obsahu a dalších,” řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX pro region EMEA. „Jako náš první mikrofon XLR je mikrofon HyperX ProCast ideální pro profesionály v oblasti nahrávání, tvůrce obsahu a streamery. Díky připojení XLR a vysoce kvalitnímu velkému kondenzátoru se zlatým povrchem se inženýři společnosti HyperX zaměřili na zajištění vynikajícího zvukového výkonu a všestrannosti pro použití v domácích i profesionálních studiích.”

Mikrofon ProCast zachycuje vysoce kvalitní nahrávky díky velkomembránové kondenzátorové kapsli se zlatým nástřikem a využívá oblíbenou kardioidní polární charakteristiku, která se zaměřuje na zdroj zvuku. Přepínatelný PAD -10 dB umožňuje mikrofonu zvládnout hlasité zdroje zvuku a přepínač horní propusti 80 Hz pomáhá redukovat nežádoucí nízké frekvence.

Přečti si  300W nabíjecí technologie Redmi se může skutečně dostat ke spotřebitelům

Mikrofon ProCast je navržen tak, aby zachycoval vysoce kvalitní zvuk a obsah bez šumu, a je vybaven vestavěným antivibračním nárazovým držákem snižujícím vibrace a odnímatelným kovovým pop-filtrem HyperX Shield, který pomáhá redukovat dunění a praskání pro čistší záznam zvuku. Adaptér držáku je vhodný pro 3/8palcové i 5/8palcové závity a je kompatibilní s většinou stojanů a ramen.

Dostupnost

Velkomembránový kondenzátorový mikrofon HyperX ProCast bude k dostání za 7 499 Kč v síti maloobchodních a elektronických prodejců společnosti HyperX.

Článek HyperX představuje svůj první profesionální XLR mikrofon ProCast se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno