Miliony pixelů. Miliardy barev. Představujeme nové moto g72.

S prémiovým 6,6“ poLED 10-bit displejem s podporou HDR10+ a zobrazením miliardy barev, frekvencí až 120 Hz, jasem až 1300 nitů, snímač otisků prstů v displeji a téměř bez okrajovým designem je smartphone moto g72 dostupný už za 6899 Kč.

Společnost Motorola představila moto g72, výkonné zařízení, které nabízí neuvěřitelně detailní fotografie se 108 miliony pixelů a filmový displej s více než miliardou barev. Nový člen oblíbené rodiny moto g navíc kombinuje dva velké stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos® a výkonným procesorem napájeným neuvěřitelně výkonným akumulátorem s bleskurychlým nabíjením.

Největší okamžiky života si zaslouží fotoaparát, který je všechny zachytí. S moto g72 si budete užívat 108MPx hlavní snímač fotoaparátu s ultra vysokým rozlišením1, který zachytí 9x víc světla spojením devíti pixelů do jednoho obrovského ultra pixelu. Výsledkem jsou ještě jasnější fotografie – dokonce i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách.

Moto g72 přichází také s 8MPx ultra širokoúhlým fotoaparátem, takže se do záběru vejde 4x víc v porovnání se standardním objektivem. Kromě toho dokáže dokonce vnímat hloubku a ve spolupráci s hlavním fotoaparátem automaticky rozostřit pozadí, abyste mohli pořizovat profesionálně vypadající portréty. Tento výjimečný systém fotoaparátů doplňuje speciální fotoaparát Macro Vision, s nímž se dostanete k akci 5x blíž a zachytíte detaily, které byste se standardním objektivem přehlédli.

Sledujte na modelu moto g72 dosud nevídaným způsobem své oblíbené filmy a hry díky více než miliardě věrných odstínů barev. Displej pOLED s úhlopříčkou 6,6 palce a video technologií s vysokým dynamickým rozsahem HDR10+ splňuje filmové standardy pro přesnost barev, jas a úroveň kontrastu, takže všechno na obrazovce je mimořádně realistické. Pro ještě podmanivější zážitek je tento ultra tenký displej prakticky bez okrajů a dodává se s obnovovací frekvencí až 120 Hz2. Veškerá zábava je tedy neuvěřitelně plynulá.

Nádherný displej doplňují dva velké stereo reproduktory v kombinaci s technologií Dolby Atmos®, abyste si mohli vychutnávat vícerozměrný zvuk. Dolby Atmos funguje i po připojení sluchátek, takže si můžete užívat poslechu s dosud neslýchanými detaily.

Díky neuvěřitelnému systému fotoaparátů a ohromujícímu displeji se společnost Motorola postarala o to, aby vaše zařízení bylo stejně výkonné jako vy. Procesor MediaTek Helio G99 vám umožní zažít výkon na vyšší úrovni – ať už se pustíte do náročného úkolu v oblíbené hře, nebo budete sledovat nejnovější seriál – vždy budete mít k dispozici veškerý potřebný výkon. Hráčům se herní efektivita zvýší o 20 % díky inovativnímu 6nm chipsetu, který zachovává výdrž akumulátoru i při náročných hrách.

Moto g72 přichází také s úžasným akumulátorem o kapacitě 5000 mAh. Díky tomu bude mít dostatek energie od rána až do dalšího dne.4,5,6 A pokud bude potřebovat nabít, s podporou TurboPower™ 30 W získáte hodiny výdrže akumulátoru už za několik minut.4,7

Dostupnost a cena
Nové moto g72 je v České republice dostupné ve verzi 6 GB/128 GB za ceny od 6899 Kč, ve verzi 8 GB/128 GB s cenou od 7399 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno