Od 14. října do 14. listopadu 2022 získáte slevu na nákup na PlayStation® Store v hodnotě 1 500 Kč při nákupu herních sluchátek INZONE H9 a 750 Kč při na nákupu herních sluchátek INZONE H7.

Společnost Sony spouští tuto propagační kampaň ve spolupráci se společností Sony Interactive Entertainment (SIE). Nabídka se vztahuje na všechny nákupy u prodejců Alza.cz a CZC.cz, které se uskuteční v období od 14. října do 14. listopadu 2022.

Nová řada INZONE přináší bezdrátová herní sluchátka, INZONE H9 s výdrží baterie 32 hodin a INZONE H7 s výdrží baterie 40 hodin. Oba modely jsou vybaveny ramínkovým mikrofonem, který lze vyklopit nahoru, čímž mikrofon ztlumíte. Tím usnadňují komunikaci s ostatními členy týmu při hraní.

Membrány sluchátek INZONE H9 a INZONE H7 byly vyvinuty na základě zkušeností společnosti Sony s technologiemi v této oblasti a mají jedinečný tvar, který umožňuje sluchátkům produkovat přesné vysokofrekvenční zvuky i silné nízké frekvence pro pohlcující herní zážitek.

Vlastnosti herních sluchátek INZONE:

  • INZONE H9: bezdrátová sluchátka s potlačením okolního hluku: přesná detekce cíle s technologií 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilou technologií pro lepší akustiku. Hrajte celé hodiny díky pohodlnému hlavovému mostu a náušníkům, potlačení okolního hluku a režimu Ambient Sound Mode. 32hodinová výdrž baterie a 10minutové rychlonabíjení, které zajistí nabití až na 1 hodinu hraní.
  • INZONE H7: bezdrátová herní sluchátka: přesná detekce cíle s technologií 360° Spatial Sound pro hraní her a pokročilou technologií, která optimalizuje akustiku. Hrajte celé hodiny díky pohodlnému hlavovému mostu a náušníkům. 40hodinová výdrž baterie a rychlonabíjení, které za 10 minut nabíjení zajistí až 1 hodinu hraní.

Více informací o sluchátkách se dočtete v našem testu zde.

Článek Společnost Sony nabízí až 1 500 Kč do PlayStation Store za nákup herních sluchátek INZONE se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno