Společnost Sony sdílela nové screenshoty představující několik z mýtických devíti norských říší, které hráči ve hře navštíví.

Není nouze o důvody, proč se těšit na God of War Ragnarok, který je jedním z nejočekávanějších vydání v poslední době, a vysoko na tomto seznamu důvodů je i vizuální stránka hry. Předchozí díl z roku 2018 byl nádhernou hrou hrou, ale vše, co jsme zatím mohli viděli z nadcházejícího pokračování, naznačovalo, že to vývojáři posunuli ještě dál.

Není tedy překvapením, že na nových screenshotech i nadále vypadá hra úchvatně. Snímky obrazovky, které sdílí Sony na oficiálních stránkách PlayStation, ukazují Kratose a Atrea v šesti z Devíti říší, které budou součástí hry.

Screenshotech ukazují Midgard, Niflheim, Muspelheim, Alfheim, Helheim a Svartalfheim. Zajímavé je, že Mimir není na obrázku Helheim nikde spatřen, ale je přítomen ve všech ostatních říších. Přeberte si to jak chcete. Samozřejmě jsme ještě neviděli nic z Asgardu, Vanaheimu a Jotunheimu. Podívejte se na obrázky níže.

God of War Ragnarok vychází pro PS5 a PS4 9. listopadu, naše recenze bude zveřejněna 3. listopadu a na první dojmy ze hry, se můžete těšit již dnes tj. 21. října v 15:00 hod.


Článek God of War Ragnarok vypadá na nových screenshotech úchvatně se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno