Novinář Jeff Grubb říká, že pokračování Respawn Entertainment a EA jsou stále na dobré cestě k březnovému vydání, přičemž nové informace máme očekávat v prosinci.

Star Wars Jedi: Survivor bylo oficiálně představeno počátkem tohoto roku, kdy EA a Respawn Entertainment oznámily také okno pro spuštění v roce 2023. Zprávy trvaly na tom, že hra vyjde do března příštího roku, ale protože od jejího formálního odhalení nepřišly prakticky žádné nové aktualizace, mnozí se ptali, zda je to stále plán studia i vydavatele.

Ukázalo se, že ANO. Alespoň podle novináře Jeffa Grubba, který v nedávné epizodě svého podcastu Game Mess Mornings pro Giant Bomb řekl, že Star Wars Jedi: Survivor je stále na dobré cestě k vydáníí v roce 2023. Podle Grubba začnou EA a Respawn zveřejňovat nové informace o hře v prosinci a zavádění nových detailů a aktualizací bude údajně pokračovat až do spuštění hry.

Nedávné zprávy naznačují, že Disney se chystá vydávat dvě  hry Star Wars  ročně, s jedním titulem AAA a jedním relativně menším vydáním. Respawn Entertainment v současné době také pracuje na dvou dalších  hrách Start Wars, i když ty jsou pravděpodobně spuštění ještě velmi daleko.

Star Wars Jedi: Survivor je ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

Článek Star Wars Jedi: Survivor stále na dobré cestě k vydání v březnu 2023 se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno