Společnost Cooler Master oslaví 17. listopadu 2022 již 30. výročí založení.

Tento významný milník si připomíná v kampani „Decades of Shaping the Future“ (Desetiletí utváříme/tvoříme/formujeme/ budoucnost) jejíž součástí je také speciální edice produktů, z nichž část bude dostupná také na českém a slovenském trhu.

Po skromných začátcích, kdy byla značka Cooler Master vnímána zejména jako výrobce chlazení, se rozrostla a vyvinula v komplexní technologickou společnost založenou na inovacích, výkonu a vášni. Kolektivní pohled směřující vždy do budoucnosti a neustálá snaha zdokonalovat a vylepšovat dovedly Cooler Master až k významnému výročí, kterým vítá další etapu daleko přesahující její kořeny v oblasti PC komponent, etapu značky pro moderní generaci využívající nové technologie.

Od skromných začátků k ambiciózní budoucnosti

Cooler Master se ze skromného výrobce stala technologickým inovátorem v mnoha různých kategoriích produktů. S rozsáhlou historií v oblasti chlazení, počítačových skříní, napájení a periferií se angažuje v dalších kategoriích, jako jsou monitory, křesla a stoly. I nadále tak pokračuje v přerodu z výrobce komponent na značku pro širokou veřejnost využívající moderní technologie. Tento směr je určující pro další nové ekoystémy produktů Cooler Masteru.

Mistři svého řemesla

V uplynulých třech desetiletích byla společnost Cooler Master průkopníkem v mnoha oblastech technologického vývoje. Například uvedením první hliníkové počítačové skříně v roce 1999, prvního chladiče procesoru s integrovanými heatpipes v roce 2001, výrobou prvního all-in-one chlazení pro koncové uživatele v roce 2004, založením výroby Vapour Chamber (VC) v roce 2009 nebo zavedením výrobní linky 3D-VC v roce 2015, a seznam by mohl dále pokračovat. Ať už se jedná o inovace ve výrobě, rozšiřování výrobních kapacit, dodávání řešení dalším společnostem nebo o usilovnou snahu o dokonalost a nadšení pro DIY (udělej si sám) koncept, Cooler Master reaguje vždy na aktuální potřeby zákazníků a firem.

Vizuální poselství k 30. výročí

U příležitosti významného výročí se Cooler Master rozhodl uvést speciální limitovanou edici svých oblíbených produktů z různých kategorií. Design každého z vybraných modelů vystupuje z řady a poutá na jubileum, a zároveň skládá hold minulosti a přináší pohled do budoucnosti prostřednictvím unikátních barev Milestone Bronze nebo Glitch Purple či opakovaných vzorů s odkazy na historické produkty.

Speciální edice produktů k 30. výročí

Jedinečný ekosystém je tvořen průřezem produktů Cooler Masteru. Kolekce k 30. výročí se prezentuje výraznými barevnými prvky a dalšími vizuálními úpravami a působivě oslavuje desetiletí utváření budoucnosti. Zahrnuje jak tradiční, tak nové položky v portfoliu a pokrývá různé cenové hladiny.

 • PL360 Flux 30th Anniversary Edition – All in one vodní chlazení
 • MA824 Stealth 30th Anniversary Edition – Chladič
 • Mobius 120P ARGB 30th Anniversary Edition – Ventilátor
 • ErgoStand Air 30th Anniversary Edition – chladicí podložka notebooku
 • V1300 Platinum 30th Anniversary Edition – napájecí zdroj
 • MK721 30th Anniversary Edition – herní myš
 • MM712 30th Anniversary Edition – herní klávesnice
 • MP511 XL 30th Anniversary Edition – podložka pod myš
 • Hybrid 1 30th Anniversary Edition – křeslo
 • GD120 ARGB 30th Anniversary Edition – stůl
 • GM27-FQS ARGB 30th Anniversary Edition – monitor
 • Cosmos Infinity 30th Anniversary Edition – počítačová skříň

Na českém a slovenském trhu budou k dispozici myš MM712, podložka pod myš MP511 a monitor GM27-FQS.

V rámci oslav je možné i vyhrát

Při každém nákupu limitované edice k 30. výročí má uživatel možnost zaregistrovat svůj produkt a zařadit se do slosování o Cooler Master Orb-X. Další informace o této akci budou zveřejněny.

Budoucnost v novém sídle

Důkazem růstu, odhodlání a budoucnosti společnosti Cooler Master je také otevření nového sídla společnosti v Neihu v Taipei na Taiwanu. Nové zázemí reprezentuje vizi a odhodlání společnosti reinvestovat prostředky do budoucnosti, prosazovat inovace a změny, aby si neustále zachovala pozitivní přístup stimulující kreativitu a přinášející nové příležitosti.

Více informací o Cooler Masteru, respektive 30. výročí založení, je k dispozici na stránkách https://www.coolermaster.com/30th-anniversary/

Článek Cooler Master slaví 30 let výročními produkty a otevřením nové centrály se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno