Pokud hledáte definitivní zážitek ze skládacího smartphonu, nejde doporučit nic jiného než Samsung Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4, které jsou aktuálně nejoblíbenějšími zařízeními na trhu.

Jihokorejská firma očekává, že trh se skládacími zařízeními do roku 2025 poroste o 80 %. Během setkání vedeném společností Samsung MX ve třetím říjnovém týdnu, začátkem tohoto roku, byli dodavatelé dílů informováni, že trh smartphonů bude mít do roku 2025 roční tempo růstu až 80 %. Kromě toho Samsung také hovořil o tom, jak se očekává, že Apple naskočí do skládacích zařízení do roku 2024. Apple však vstoupí na trh s notebooky a tablety a ne s telefony.

Samsung také hovořil o tom, jak se na jihokorejském trhu lidé ve věku 20 a 30 let posouvají ke skládacím telefonům Samsung a odklání se od společnosti Apple. To je „rychlost třikrát až čtyřikrát vyšší než dříve“.

Přečti si  Prodej Série Realme 10 Pro se celosvětově spustí 8. prosince

Samsung také věří, že 90 % uživatelů skládacích smartphonů zůstane u nového tvaru a koupí si skládací zařízení jako své další zařízení. Průmyslové zdroje ukazují, že trh se skládacími smartphony tvoří pouhé 1 % z celkového trhu smartphonů, nicméně spotřebitelé vykazují vysokou míru spokojenosti s těmito novými skládacími telefony a očekává se, že tento sektor vykáže výrazný růst.

Samsung poznamenal ještě několik věcí; společnost se chce stát populárnější. Především velikost a hmotnost skládacích smartphonů musí jít dolů a musí se stát odolnějšími a také je třeba snížit záhyb na obrazovce. Samsung také hovořil o tom, že musí existovat slot S Pen, protože řada Galaxy Z Fold je považována za zařízení nejvyšší produktivity. Tato funkce je něco, co v minulosti požadovalo mnoho uživatelů a společnost se také těší na vylepšení celkového systému fotoaparátů na telefonech.

Přečti si  Sencor uvádí na trh první Full HD televizor se systémem VIDAA za skvělou cenu

Netřeba dodávat, že Samsung to myslí se skládacími telefony vážně. Dejte nám vědět, co si o těchto telefonech myslíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno