Omezené množství řemínků bude k dispozici od 1. listopadu výhradně ve značkových prodejnách Samsung Brandstore.

Pokud patříte mezi milovníky chytrých hodinek a zároveň si potrpíte na originalitě, měli byste zbystřit. Samsung připravil ve spolupráci s Project Rehab limitovanou edici řemínků k chytrým hodinkám Galaxy Watch. Řemínky s jedinečným barevným nástřikem na originálním koženém řemínku bílé nebo černé barvy budou dostupné od 1. listopadu výhradně v České republice, a to ve značkových prodejnách Samsung. Limitovaná edice čítá pouhých 150 kusů řemínků pro dámské i pánské hodinky a jejich doporučená cena bude 1490 Kč.

Chytré hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro z letošní modelové řady představují to nejlepší z nositelné elektroniky na trhu. Pyšní se novými analytickými funkcemi a celkově vylepšenými parametry. Model Galaxy Watch5 se soustředí hlavně na vylepšení obvyklých funkcí, které zákazníci od hodinek čekají, zatímco horká novinka od Samsungu, Galaxy Watch5 Pro, nabízí nejlepší výbavu i výdrž v historii. Oba modely majitelům nepochybně pomůžou v plnění každodenních cílů v oblasti zdraví, fitness a wellness.

Originalita, která nikdy nevybledne

Spoluprací se studiem Project Rehab, za kterým stojí designérka Kateřina Marsounová, dostávají chytré hodinky Galaxy Watch punc originality. Dosud byly dostupné v jednolitém barevném provedení, nyní dostávají originální ztvárnění od Projectu Rehab, který se charakterizuje jako „REHABILITACE od masové, uniformní a stejnaké módy na jedinečné, originální a výrazné kousky, co mají ‚koule‘ “. Studio vzniklo v roce 2015 a o dva roky později vyvinulo speciální gumové 3D barvy Rehab, které lze nanášet na jakýkoli povrch a v případě textilií je lze prát, aniž by změnily barvu nebo vybledly.

 

Chytré hodinky letošních modelových řad Galaxy Watch5 40mm, Galaxy Watch5 44mm a Galaxy Watch5 Pro s originálními řemínky lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsung. Galaxy Watch5 40mm jsou k dispozici v grafitové, růžovo-zlaté a stříbrné barvě za doporučenou maloobchodní cenu 7 499 Kč, Galaxy Watch5 40mm LTE za 8 499 Kč. Galaxy Watch5 44mm jsou k dostání v grafitové, safírově modré a stříbrné barvě za doporučenou maloobchodní cenu 8 199 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 44mm LTE za 9 499 Kč. Na dobrodruhy se zájmem o stylové, odolné a výkonné hodinky pak čeká model Galaxy Watch5 Pro. Ten se prodává v černé a šedé titanové variantě s průměrem 45 mm. Doporučená maloobchodní cena činí 11 999 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 Pro LTE 12 999 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno