Samsung může tlačit na uvedení Galaxy S23 o něco dříve ve srovnání s tím, kdy společnost letos oficiálně vydala řadu Galaxy S22. 

Podle nejnovějších zvěstí korejský výrobce údajně oznámí novou sérii vlajkových lodí v roce 2023 během prvního únorového týdne.

Jak konkurence sílí, Samsung pomalu posouvá datum uvedení svých vlajkových smartphonů na trh. Fáma zveřejněná na Chosun říká, že pokud se společnost posune vpřed s o něco dřívějším odhalením, má to nevýhody pro konkurenty této společnosti a čím rychleji se tyto telefony uvolní masám, tím rychleji se to může odrazit ve finančních výsledcích společnosti Samsung za první čtvrtletí. 

Rodina Galaxy S22 byla oznámena 9. února a začala se prodávat 25. února. Za předpokladu, že zvěsti pro řadu Galaxy S23 budou postavené na reálných základech, oficiální vydání by mohlo proběhnout 17. února, což je více než o týden dříve, kdy tři Modely Galaxy S22 byly k dispozici veřejnosti. Stejně jako při předchozích příležitostech bude Samsung pravděpodobně odměňovat první uživatele v USA předobjednávkovými bonusy, jako je bezplatný pár Galaxy Buds, výrazná sleva nebo dokonce bezplatný kredit, který lze použít při příštím nákupu na webových stránkách společnosti.

Přečti si  Unikly obrázky Asus ROG Phone 7 odhalující známý design

Pokud jde o design, všechny tři modely Galaxy S23 se od svých předchůdců téměř nezmění, s drobnými úpravami vzhledu a vylepšeními fotoaparátu. Většina změn se odehraje uvnitř. Poprvé po mnoha letech se neočekává, že Samsung nebude dodávat model Galaxy S23 s čipem Exynos díky své nejnovější dohodě s Qualcommem, která specifikuje výhradní použití Snapdragon SoC, což je v tomto případě Snapdragon 8 Gen. 2.

Samsung by měl začít rozesílat pozvánky na svou akci Galaxy Unpacked týden před jejím konáním, takže našim čtenářům budeme i nadále poskytovat včasné aktualizace, takže zůstaňte naladěni.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno