Snadná instalace a intuitivní ovládání, vzdálená správa pomocí telefonu.

Bezdrátové WiFi/GSM zabezpečovací zařízení EVOLVEO Alarmex Pro je novinkou v nabídce produktů EVOLVEO Smart pro chytrou domácnost. EVOLVEO Alarmex Pro představuje novou generaci alarmů, je to plně rozšiřitelný systém s českou jazykovou podporou, mobilní aplikací pro Android a iOS a který podporuje až 200 senzorů.

EVOLVEO Alarmex Pro využívá 4,3″ barevný, dotykový displej IPS s interaktivním rozhraním UI a širokým pozorovací úhlem. Důležité příkazy menu na displeji jsou podporovány hlasovým výstupem, což znamená, že systém k uživateli „mluví“. Alarm umožnuje vzdálenou správu pomocí chytrého telefonu přes aplikaci a odesílá SMS zprávy až na pět telefonních čísel. Alarm podporuje až 200 různých senzorů s dosahem do 100 metrů. Funkční a rychlý hardware zařízení je zajištěn vestavěným, vysoce výkonným procesorem s jádrem dosahujícím frekvence až 600 MHz. EVOLVEO Alarmex Pro má atraktivní a funkční design ovládacího panelu s tloušťkou pouhých 12 mm. Navíc alarm podporuje služby asistentů Amazon Alexa a Asistent Google a spolupráce s dalšími chytrými zařízeními v rámci platformy Tuya Smart (Smart Life).

EVOLVEO Alarmex Pro zabezpečí spolehlivě dům, byt, chatu nebo kancelářské prostory. Součástí sady zabezpečovacího zařízení je ovládací panel, dva kusy dálkového ovládání, jeden dveřní/okenní senzor, jeden detektor pohybu a mini siréna. Alarmex Pro podporuje všechny detektory a periferie i od jiných výrobců na standardní frekvenci 433 MHz nebo Wi-Fi smart detektory na technologii Tuya Smart.

Nabídka EVOLVEO přináší ucelenou řadu příslušenství, které lze k alarmu připojit a vytvořit kompletní systém ovládání domu, bytu nebo kancelářských prostor. K alarmu je možné připojit např. detektory kouře, detektory pohybu, plynové detektory, čidlo na vodu, kamerové systémy, video zvonky nebo jiná další chytrá zařízení. Ve výsledku uživatel získá komplexní systém chytré domácnosti. Díky aplikaci Smart Life je možné pomocí scén propojit Alarmex Pro s dalšími produkty EVOLVEO, jako je robotický vysavač, chytrá zásuvka nebo topná hlavice na radiátor.

Dostupnost a cena
Sada zabezpečovacího systému EVOLVEO Alarmex Pro je součástí řady EVOLVEO Smart, která zahrnuje produkty pro chytrou domácnost. EVOLVEO Alarmex Pro je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 4 990 Kč včetně DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno