TCL potvrzuje postavení globální Top 2 značky LCD televizorů a získává pro své televizory dvě ocenění CES® 2023 Innovation Awards.

Společnost TCL Electronics potvrzuje svoje dominantní postavení a podle dat společnosti OMDIA ve zprávě Global TV Sets 2022 H1 zaujímá na globálním trhu LCD televizí pozici Top 2. TCL Electronics je navíc poctěna ziskem dvou aktuálních ocenění CES® 2023 Innovation Awards udělených televizím TCL Mini LED 4K TV 75C935 a TCL Mini LED 4K TV 75C835. Obě televize se vyznačují výrazným, inovativním designem a technologickými vymoženosti, které u porotců získaly vysoké body napříč hodnotícími kritérii, a připojily se tím k elitní skupině dalších oceněných produktů.

Jedinečný zážitek při sledování obsahu na oceňovaných televizích

Společnost TCL jako inovátor technologie podsvícení Mini LED potvrzuje svojí produktovou řadou C vedoucí postavení na trhu televizorů. Ocenění CES ® Innovation Awards jsou udělována v rámci každoroční soutěže, která hodnotí výjimečný design a použitá technická řešení u produktů spotřební elektroniky. Udělování ocenění konané v New Yorku předchází vlastnímu veletrhu CES® 2023, který se koná v lednu příštího roku v Las Vegas.

 Po letech, které TCL věnovala vývoji a rozvoji technologie Mini LED, je tato společnost poctěna ziskem dvou ocenění CES® 2023 Innovation Awards pro televizory TCL Mini LED 4K TV 75C935 a TCL Mini LED 4K TV 75C835 (6 – Series 75R655 na americkém trhu).

Oceněný televizor TCL 75C935 představuje nejnovější generaci televizorů s podsvícením Mini LED. Super tenký a elegantní design v kombinaci s výjimečným zvukem a obrazem zajistil, že tento produkt vyčníval z řady ostatních a zaujal porotu v kategorii “Domácí Audio a Video”. Tato 75palcová televize je malým zázrakem, který kombinuje Mini LED a QLED technologie a poskytuje revoluční obraz s 1 920 lokálními stmívatelnými zónami (Full Array Local Dimming Zones) v rozlišení 4K, přirozené barvy a obnovovací frekvenci 144 VRR. TCL 75C935 přináší také audio zážitek s technologiemi AI Sonic Adaptation a Sound Tracking pro dosažení prémiového, obklopujícího pódiového zvuku Dolby Atmos® 3D. Navíc je televize vybavena integrovanou platformou Google TV pro plně individualizovaný osobní zážitek.

Druhý oceněný televizor TCL 75C835 Mini LED 4K TV potvrzuje dominantní pozici značky v dané kategorii. Pokročilá technologie zobrazování, štíhlý design a dostupná kvalita výkonu domácího kina přináší bezkonkurenční kontrastní obraz ovládaný v zónách, bohatě syté barvy s technologií Quantum Dot a vysoký jas díky technologii HDR Pro Pack včetně Dolby Vision IQ® pro vyšší jas s paletou sytých barev. Televizory C835 na platformě Google TV přinášejí chytré rozhraní, které se prosazuje u uživatelů a nabízí jim vše, co chtějí vidět nebo přehrávat. Obnovovací frekvence až 144 Hz transformuje obraz za využití tisícovek Mini LED diod o velikosti mikrometrů pro nekompromisní kontrast a zářivě plynulé zobrazení. Podsvícení TCL Mini LED napájí až 360 zón pro řízení kontrastu a technologie AiPQ Engine™ využívá strojového učení pro vylepšení barev, kontrastu a čistoty obrazu.

 

Společnost TCL se nyní připravuje na svůj návrat na veletrh CES® 2023, nejvlivnější technologickou událost na světě, která se koná v americkém Las Vegas v lednu příštího roku. Návštěvníci budou moci objevit oceněné televize a další revoluční, vysoce výkonné televizory a produkty na stánku TCL.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno