Nové počítačové skříně ENDORFY Regnum 400 Air a Regnum ARGB jsou vysněným domovem pro vaše komponenty.

Jsou prostorné, ale nezahltí váš pokoj (472×442×220 mm), a snadno se do nich vejde vše, co potřebujete k práci i zábavě. Endorfy Regnum ARGB navíc váš pokoj hezky prozáří.

Už se znáte se Stratusem?

Vnitřek skříně je vzdušný díky perforovanému přednímu panelu, který napomáhá nejen udržovat správné proudění vzduchu, ale zároveň i chrání vaše komponenty před prachem. Regnum 400 může být až extrémně větrný díky možnosti instalace až 8 ventilátorů. Mezi naše nejpopulárnější patří ventilátory Stratus 120 PWM, jsou to naši tiší hrdinové. Běží na robustních fluidních dynamických ložiscích a prostřednictvím signálu PWM je můžete zpomalit až na 200 otáček za minutu.

V základní výbavě počítačové skříně Regnum 400 Air od nás dostanete rovnou 4 černé Stratus 120 PWM. Se skříní Regnum 400 ARGB pak získáte 4 ventilátory Stratus 120 PWM s ARGB podsvícením. Obě varianty ventilátorů jsme vyvinuli ve spolupráci se Synergy Cooling.

Obrovský potenciál

Endorfy Regnum 400 nabízí také dvě možnosti montáže kapalinových chladicích systémů, a to 240/280 mm nahoře a až 360 mm na přední straně. Obrovské vnitřní prostory Endorfy Regnum umožňují nainstalovat až 4 disky — buď 2× 2,5” a 2× 3,5”, nebo 4× 2,5”. Pojme také základní desky E-ATX, 275 mm dlouhý PSU a GPU až 360 mm.

Showtime

Pokud jste na svou práci hrdí a rádi občas nakouknete do svého počítače, Regnum 400 vám to umožní. Jeho robustní okno z tvrzeného skla elegantně zobrazuje vaše vyladěné komponenty. Regnum 400 ARGB je obohacené navíc o barevnou show zprostředkovanou ventilátory Stratus 120 PWM ARGB, které vám umožňují přizpůsobit jejich efekt podsvícení. Na výběr je spousta možností, od pulzující duhy až po stálou jedinečnou barvu. Vše můžete ovládat pomocí vestavěného integrovaného kontroléru signálu ARGB. Skvělá zpráva je, že sada je kompatibilní se všemi „ARGB“ produkty Endorfy (a dokonce i s některými produkty jiných výrobců), takže můžete bez námahy synchronizovat podsvícení celé sestavy na základě nastavení Regnum 400 ARGB.

Článek Endorfy Regnum 400 Air a Regnum 400 ARGB – vítr v bedně se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno