V dnešní době, kdy ceny všech základních potřeb raketově rostou je potřeba šetřit a kde jinde šetřit více, než na tom, co používáte každý den!

Operátor Vodafone proto přichází s limitovanou nabídkou neomezených tarifů, které bezpochyby stojí za vaši pozornost. Nabídka je skutečně limitovaná a tak jestli chcete ušetřit, neváhejte a podívejte se níže na to, co můžete získat.

  • Pokud rádi a dlouho telefonujete nebo textujete se svými přáteli a rodinou, potom byste se měli podívat na nabídku neomezeného volání a sms do všech sítí + 1,5GB dat jen za 297,- měsíčně. Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci. Tato nabídka platí pouze do konce roku 2022
  • V případě, že k neomezenému volání potřebujete i pořádnou porci dat pro brouzdání sociálními sítěmi, YouTube a internetem obecně, potom určitě sáhněte po limitované nabídce tarifu, který obsahuje neomezené volání i sms do všech sítí + 15GB dat, to vše za 599,- měsíčně. Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si přenesou k Vodafonu své telefonní číslo. POZOR! Tato nabídka je platná jen do 18. prosince 2022.
Přečti si  ChatGPT se v App Store těší téměř půl milionu stažení za méně než týden

Více informací se dozvíte na odkazech jednotlivých nabídek výše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno