Společnost Samsung Electronics navázala spolupráci se známým fitness obchodem GymBeam.

V rámci společného projektu Smart Health Academy zvěřejní dohromady čtyři podcasty zaměřující se na důležitá témata spojená se zdravým životním stylem a technologiemi. Část dílů je už dostupná k poslechu, další díly vyjdou průběžně během prosince a ledna. V České republice je posluchači najdou v rámci podcastu a kanálu GymBeam, na Slovensku pak skrze podcast ON/OFF a kanál Samsung na YouTube.

Hosty všech epizod jsou známé fitness tváře českého i slovenského prostředí. O smart health vychytávkách a jejich vlivu na životní styl se pro Samsung rozpovídal známý fitness trenér a influencer Jakub Enžl. Trenérky Kamila Pavlíčková a Radka Bartůňková se pak zaměřují na funkci a využití kalorických tabulek i na to, jak začít s fitness a jak se posouvat dopředu. Posledním českým hostem je Veronika Biasiol, lifestyle influencerka, která se v podcastu zabývá zdravým přístupem k vlastnímu tělu. Na Slovensku se pak posluchači můžou těšit například na UFC fightera Lajoše Kleina, fitness trenéra Jana Krále nebo lékaře Borise Bajera.

Novou sérií podcastů tak Samsung reaguje nejen na nejnovější způsoby komunikace, ale také reflektuje aktuální téma zdravého životního stylu. „Podcasty jsou ideálním způsobem, jak předat lidem ucelený obsah o tom, jak začít s cvičením, na co se zaměřit, co jíst a jak si u toho všeho udržet i psychické zdraví,“ uvádí marketingový ředitel Samsung Electronics Czech and Slovak Martin Marek.

Se společností Samsung sdílíme spoustu hodnot. Na prvním místě jsou naši zákazníci, kterým se snažíme přinášet nejvyšší kvalitu svých produktů,” zmiňuje Mária Cicmanová, CMO GymBeamu, a dodává: „Proto si vážíme i společného obsahu, na kterém naše týmy pracovaly. Jedná se o unikátní spolupráci dvou světových značek, které chtějí zlepšovat kvalitu života svých zákazníků a nejsou jim lhostejná ani další CSR témata.”

Kromě podcastů Samsung s GymBeamem organizují také společnou akci pro veřejnost, která se uskutečnila jak v Praze, tak v Bratislavě. Návštěvníci absolvovali speciální workout zaměřený na správné používání chytrých hodinek.

Slovenské epizody On/Off podcastu:

Boris Bajer: Jedzte strukoviny, poriadne spite a nestresujte sa, Spotify, YouTube

Lajoš Klein: Nezanedbávajte pri tréningu regeneráciu, radí Lajoš Klein, Spotify, YouTube

České epizody podcastu GymBeam/Smart Health Academy:

Veronika Biasiol: Moje psychohygiena jsou podcasty, Spotify, YouTube

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno