Genesis představuje herní headset Radon 800. Tato herní sluchátka se vyznačují účelným designem, ale také podporou prostorového zvuku 7.1 a odlehčeným rámem.

Herní sluchátka Genesis Radon 800 přenášejí zvuk v rozsahu 20-20 000 Hz a jsou vybavena 40mm měniči, podporují prostorová zvuk 7.1 a mají odnímatelný mikrofon s citlivostí -42 dB. Headset obsahuje také pár přídavných náušníků vyrobených z ekologické kůže a propojovací kabel USB-C o délce 1,8 metrů.  Kabel USB-C je plně kompatibilní s ostatními zařízeními. Navíc je v setu klasický kabel minijack 3,5 mm pro propojení mimo jiné s herními konzolemi různých řad.

Genesis Radon 800 mají vypracovaný systém LED podsvícení, které sluchátkům dodává herní styl. Uživatelé ocení tlačítko pro ovládání hlasitosti a pro přepnutí do režimu “mute”. Ovladače jsou umístěny na jednom ze sluchátek. Výrobce prohlašuje, že Radon 800 je jedním z nejlehčích herních náhlavních setů na trhu se systémem 7.1. Kompletní set včetně 3,5mm minijacku a náušníků váží pouhých 178,9 g. Proto je tento headset ideální pro dlouhé hraní s minimální zátěží krční páteře.

Přečti si  Únik specifikací OnePlus 12, premiéra telefonu by měla být ještě letos

Herní headset Genesis Radon 800 je dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 564 Kč.

Článek Genesis Radon 800 – ultralehká herní sluchátka s hmotností 179 gramů a zvukem 7.1 se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno