Společnost MSI právě oznámila, že její nadcházející notebook TITAN GT77 HX 13V bude jako první na světě vybaven 4K a 144Hz Mini LED displejem.

Specifikace notebooku MSI Titan GT77 HX byly zveřejněny před několika týdny, což potvrdilo, že bude obsahovat nejnovější procesory Intel Raptor Lake-HX 13th Gen a rodinu grafických karet NVIDIA GeForce RTX 40xx.

MSI hrdě oznamuje, že její vlajková loď herního notebooku Titan GT77 bude prvním notebookem na světě s 4K/144Hz Mini LED displejem, který je také aktuálně nejprémiovějším displejem u notebooku.

Displej 4K/144Hz na Titan GT77 je poháněn technologií AmLED Mini LED společnosti AUO, která slibuje super jasné podsvícení, slušný výkon HDR a dostatečně široký barevný gamut. Špičkový jas displeje je přes 1000 nitů, což je 2,5krát jasnější ve srovnání s běžným LCD a díky jeho 1008 stmívacím zónám by se dala očekávat ostřejší kvalita obrazu s menším halo efektem.

Super vysoký špičkový jas spolu s exkluzivní technologií adaptivního ovládání AmLED, která přesně a dynamicky upravuje obraz v reálném čase, také přináší slušný výkon HDR. Titan GT77 byl certifikován jako VESA DisplayHDR 1000 a zaručuje pohlcující zážitek HDR ve hře nebo streamování.

Aby bylo možné zobrazit co nejvíce barev, má displej na Titan GT77 super široký 100% barevný gamut DCI-P3, který dokonale splňuje potřeby pohlcujícího hraní nebo zábavy. V neposlední řadě, díky exkluzivní technologii MSI True Color, bude každý Mini LED panel na Titan GT77 před montáží přísně zkontrolován a slibuje nejpřesnější reprodukci barev každému nadšenci na celém světě.

Nový Titan GT77 bude oficiálně představen na CES 2023 a lze očekávat více exkluzivních funkcí, včetně špičkového výpočetního výkonu a výkonu GPU notebooku GeForce nové generace, který dokáže zařídit více snímků ve hře a bude krásně reprezentován světovou novinkou – 4K/144Hz Mini LED displej.

Článek MSI představilo svou novou vlajkovou loď mezi notebooky TITAN GT77 HX s 4K & 144Hz mini LED displejem se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno