Windows, Microsoft Office, různé počítačové nástroje a software je nyní v novoročním výprodeji 2023 skvělou příležitostí k nákupu za skvělou cenu.

Pokud náhodou patříte mezi uživatele, kteří by rádi využívali legálně software společnosti Microsoft za pár korun, tak nyní máte skvělou příležitost, jak tak učinit. Online obchod Godeal24 nabízí vybraný software za skvělé ceny.

Software aktivovaný originálním Product Key udržuje software neustále aktualizovaný, díky čemu funguje lépe a je bezpečnější. Získáte tak doživotní aktualizace a jistotu legálního softwaru.

Níže se podívejte na nabídku vybraných licencí. Upozorňujeme však, že ceny jsou uvedeny v USD a platbu je možné provést prostřednictvím platební karty nebo PayPal. Rovněž připomínáme, že Windows 10 lze stále bezplatně upgradovat na Windows 11.

Ashampoo PC Tools

Godeal24 je prodejcem licencí společnosti Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožňuje zakoupit OS Windows a MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a autentické. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence a uživatelé je mohou bez problémů používat. Z tohoto důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, „doživotní“, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude po celou dobu životnosti aktualizován a podporován společností Microsoft.

Článek Kupte si v novoročním výprodeji licenci Office a ne Windows jen za pár korun! se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno