Společnost ASUS na letošním veletrhu CES odhalila 10 nových notebooků ROG pro rok 2023, čímž rozšířila jejich dlouhou řadu oblíbených herních notebooků.

Všechny notebooky jsou vybaveny novým displejem ROG Nebula Display pro fantastické barvy, skutečnou černou a vysokým výkonem, který všichni hráči tolik potřebují.

Notebooky ASUS ROG Strix a Strix Scar 2023 poskytují hráčům grafickou kartu notebooku NVIDIA GeForce RTX 4090 podporující NVIDIA Advanced Optimus s maximálním TGP 175 W a výběr mezi procesorem Intel Core i9-13980HX 13. generace nebo AMD Ryzen 9 7000 série.

Notebooky ASUS ROG Strix a Strix Scar nabídnou paměť DDR5, úložiště PCIe 4.0 a dlouhou výdrž baterie, takže můžete hrát celý den a nabíjet v noci. Větrací otvory obklopují zadní a boční strany notebooků pro vynikající chlazení. FHD IR kamera a připojení pro WiFi6E a Thunderbolt 4 jsou k dispozici v nové řadě notebooků ROG Strix 2023 a budou k dispozici ve velikostech mezi 16“ a 18-palci. A konečně, s ROG Intelligent Cooling dosahuje tepelný ventilátor CPU a GPU vrcholu 240 W.

Nové herní notebooky řady ROG Zephyrus 2023 nabízejí procesor Intel Core i9-13900H 13. generace nebo nejnovější procesor pro notebooky AMD Ryzen 9 7900 s pamětí DDR5 a možnostmi úložiště PCIe 4.0. Grafická karta notebooku NVIDIA GeForce RTX 4090 GPU podporuje NVIDIA Advanced Optimus. Řada ROG Zephyrus nabízí zvuk se šesti reproduktory pro krásný a bohatý zvuk, bezdrátové připojení WiFi6E, IR kameru FHD uvnitř rámu a konektory Thunderbolt 4.

To, co odlišuje řadu notebooků ASUS ROG Zephyrus 2023, je jedinečný tečkový displej AniMe Matrix v horní části šasi notebooku. To přidává uživatelům vrstvu přizpůsobení, protože laserem leptané body jsou děrovány tak, aby prosvítala jasná bílá, a přiložená přizpůsobená aplikace uživatelům umožní vybrat si z nabídky animovaných a statických obrázků a dokonce je kombinovat s posouváním textu. vytvořit uživatelům vlastní systém jejich vlastního skutečně jedinečného designu.

Nakonec tu máme řadu ASUS ROG Flow, která je k dispozici ve variantách X13, Z13 a X16. Všechny tři notebooky budou k dispozici až s procesorem Intel Core i9-13900H nebo AMD Ryzen 9 CPU, až do RTX 4070 GPU a ohromujícím novým designem, který se zaměřuje na přenosnost v ultratenkém a lehkém provedení.

Letošní notebooky obsahují nové barevné provedení Off-Black, které umožňuje černé pouzdro, které vypadá elegantně vedle stejně elegantních bílých notebooků Zephyrus. Očekává se, že nové notebooky ASUS ROG dorazí na pulty obchodů v tomto čtvrtletí, informace o cenách budou brzy následovat.

Článek ASUS ROG představuje řadu notebooků pro rok 2023 s technologiemi nové generace se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno