Lenovo představilo nový Yoga Book 9i, první, který nabízí plnohodnotný dvouobrazovkový OLED displej na notebooku, se skládacím designem.

Dva displeje PureSight OLED jsou vedle sebe, což umožňuje téměř bezproblémové pracoviště a zvyšuje produktivitu tím, že aplikace a okna jsou otevřena na samostatných obrazovkách.

Lenovo Yoga Book 9i je Windows 11 “multimode+” notebook poháněný platformou Intel Evo. Baterie je optimalizována tak, aby fungovala celý den, než je potřeba ji dobít. Soundbar nabízí 360º zvuk prostřednictvím reproduktorů Bowers a Wilkins. Klávesnice je Bluetooth a odnímatelná a Lenovo Yoga Book 9i je dodáván se stylusem a foliovým stojánkem pro obrazovku. Předpokládané okno spuštění bude v létě 2023.

Jedinečný design Lenovo Yoga Book 9i je atraktivní v tom, že jej společnost nepovažuje za tablet nebo systém 2 v 1. Také přidaná funkce skládacího designu, kde Samsung letos vzal CES 2023 útokem svým bezproblémovým, skládacím designem, se liší tím, že se jedná o dvě samostatné obrazovky, které mají stejnou velikost, což zvětšuje pracovní prostor, když má obě strany na výšku.

Na letošním veletrhu CES se společnost také významně zaměřila na produktivitu, přičemž více společností se snaží vyrábět větší displeje, aby uživatelé měli dostatek prostoru pro otevření několika oken. Většina uživatelů PC, kteří používají ultraširokoúhlé displeje, může mít dostatek plochy na to, aby mohli mít e-mail, webový prohlížeč a aplikace na jedné obrazovce se stále dostatkem prostoru pro další práci. Stále více uživatelů si také kupuje různé displeje, aby využili výhod uvedení jednoho nebo více displejů do režimů Portrét, což také omezuje namáhání krku.

Zdá se, že jedinečný design Lenovo pro Yoga Book 9i využívá stejný designový aspekt pro uživatele notebooků a může přimět více společností, aby se zaměřily na výkonné notebooky s duálními displeji nebo jinými inovativními návrhy. Navíc se letos na veletrhu CES vrátily 18″ notebooky poté, co téměř deset let chyběly na trhu. V tomto roce by mohla produktivita kralovat na digitálních hybridních pracovištích, která se v posledních letech vyvíjela.

Článek Lenovo představilo Yoga Book 9i nabízí dva OLED displeje ve skládacím designu se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno