Po vynikajícím začátku prvních dvou epizod seriálu HBO oficiálně posvětilo vznik druhé sezóny.

The Last of Us od HBO odstartovalo velmi dobře, protože serál se těší ohromně pozitivnímu přijetí ze strany kritiků i diváků, což se také odrazilo v působivých číslech sledovanosti, kterých se mu dostalo u prvních dvou dílů. Není překvapením, že nyní bylo potvrzeno, že seriál bude pokračovat i po své první sezóně.

HBO oznámilo, že The Last of Us má oficiálně zelenou pro druhou sezónu, jak mnozí předpovídali.

Spoluprezident Naughty Dog, scénárista a režisér The Last of Us a výkonný producent a scénárista řekl: „Jsem poctěn a upřímně ohromen tím, že se tolik lidí naladilo a spojilo se s naším převyprávěním cesty Joela a Ellie. Spolupráce s Craigem Mazinem, naším neuvěřitelným obsazením, štábem a HBO předčila má již tak vysoká očekávání. Nyní máme absolutní potěšení, že to můžeme udělat znovu s 2. sezónou! Jménem všech v Naughty Dog a PlayStation vám děkuji.

Craig Mazin dodal: „Jsem tak vděčný Neilu Druckmannovi a HBO za naše partnerství a ještě více jsem vděčný milionům lidí, kteří se k nám na této cestě připojili. Publikum nám dalo šanci pokračovat a jako fanoušek postav a světa, který Neil a Naughty Dog vytvořili, nemohu být připravenější se do toho znovu ponořit.“

První sezóna The Last of Us pokrývá celou původní hru, stejně jako události jejího DLC Left Behind, což znamená, že druhá sezóna se přesune do trýznivého příběhu The Last of Us Part 2. Mazin již dříve řekl, že jedna sezóna pravděpodobně nebude schopna pokrýt celý příběh druhé hry, takže se teprve uvidí, jak bude strukturována druhá sezóna a jak velkou část hry pokryje.

Třetí epizoda The Last of Us bude celosvětově debutovat 29. ledna – podívejte se na její trailer zde.

Článek Natáčení The Last of Us Season 2 od HBO získalo oficiálně zelenou se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno