Samsung a Natural Cycles přinášejí do hodinek řady Galaxy Watch5 pokročilé sledování menstruačního cyklu.

Chytré hodinky s technologií sledování plodnosti od společnosti Natural Cycles budou k dispozici uživatelům ve 32 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Společnosti Samsung Electronics a Natural Cycles oznámily partnerství s cílem přinést do hodinek řady Galaxy Watch5 pokročilé funkce sledování menstruačního cyklu na základě tělesné teploty, což je první případ uzpůsobení originálního algoritmu společnosti Natural Cycles pro chytré hodinky. Toto nejnovější partnerství kombinuje špičkové senzory společnosti Samsung s inovativní technologií sledování plodnosti společnosti Natural Cycles, která ženám poskytuje podrobnější přehled o menstruačním cyklu.

Uživatelky zařízení Galaxy Watch5 budou mít přístup k pokročilému sledování cyklu prostřednictvím funkce Cycle Tracking společnosti Natural Cycle. Tuto funkci nedávno schválilo korejské Ministerstvo pro kontrolu potravin a léčiv (MFDS). Získala také povolení od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a splňuje požadavky pro označení CE.

„Jako společnost s vědeckými a technologickými základy jsme rádi, že můžeme ve spolupráci se společností Samsung nabídnout prvotřídní funkci, která zlepšuje podmínky zdraví žen,“ říká Dr. Raoul Scherwitzl, spoluzakladatel a spoluředitel společnosti Natural Cycles. „Aplikace Natural Cycles pomohla milionům žen po celém světě získat kontrolu nad svojí plodností a toto partnerství umožní společnosti Samsung využít naši technologii ke kontrole plodnosti a nabídnout sledování menstruačního cyklu na základě měření tělesné teploty poprvé prostřednictvím chytrých hodinek.“

Společnost Natural Cycles chce být svým výzkumem průkopníkem v oblasti zdraví žen a stojí v čele vývoje inovativních technologií sledování plodnosti. Vyvinula světově první aplikaci se speciálním algoritmem, který využívá tělesnou teplotu a další klíčové ukazatele plodnosti k určení jedinečného stavu plodnosti každé uživatelky. Společnost Natural Cycles využívá svoji technologii a algoritmus k funkci sledování cyklu Cycle Tracking, která je k dispozici v aplikaci Samsung Health s hodinkami řady Galaxy Watch5.

„Ženy mohou nyní snadno sledovat svůj menstruační cyklus přímo na hodinkách, a to díky kombinaci inovativní technologie sledování plodnosti Natural Cycles s vynikajícím teplotním senzorem Samsung. To jim přinese ucelenější přehled o jejich zdravotním stavu,“ uvádí Hon Pak, viceprezident a vedoucí Digital Health Team v MX Business společnosti Samsung Electronics. „Je to další ukázka filozofie otevřené spolupráce společnosti Samsung s dalšími předními společnostmi v oboru s cílem vytvořit podmínky ke zlepšení lidského zdraví.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno