V novém rozhovoru s tvůrcem obsahu Jakem Luckym odhalila streamerka Amouranth své měsíční příjmy z Only Fans.

V rámci Lucky’s Squad Cast, streamerka a influencerka na Twitchipřesně prozradila, kolik měsíčně vydělává jak na svých streamech PG-13 přes Twitch, tak na svém obsahu pro dospělé na OnlyFans. Podělila se také o informace o svých investicích do čerpacích stanic, které ji pomohli snížit její daňový základ.

Podle tvůrkyně Twitche jsou její roční výdělky přes 20 milionů dolarů. To se skládá z 1,5 milionu $ měsíčně z výdělků na Only Fans, 100 000 $ měsíčně přes Twitch a 85 000 $ ročně z čerpacích stanic.

Na otázku, proč pokračuje ve streamování, přestože má takové zisky prostřednictvím Only Fans, Amouranth odpověděla: „Twitch je z větší části billboard, na kterém dostávám zaplaceno za reklamu.“ Pokračovala ve vysvětlení, že její dosah byl „opravdu nuked na každé jiné platformě“, protože „sociální média často zakazují sexy obsah“.

Dodala, že bylo „docela cool“ snížit daně prostřednictvím svých investic do čerpacích stanic, protože si mohla „odečíst náklady na stanice z ročního příjmu. Výdělky Amouranth’s OnlyFans jsou již nějakou dobu diskutovaným tématem. Již nějakou dobu je všeobecně známo, že Amouranth vydělává více než 1 milion dolarů měsíčně na platformě prodávající obsah pro dospělé, ale nyní, když byla uvedena přesná částka, tato ohromující částka stačila k tomu, aby se Lucky málem zadusil.

Článek Amouranth odhalila kolik vydělává na Only Fans se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno