Rodina moto g přináší to, co je pro zákazníky společnosti Motorola nejdůležitější. V České republice je již dostupný nový moto g13.

Toto zařízení je navržené tak, aby byl zážitek z používání moto g přístupnější než kdykoliv před tím, a to díky vylepšení všech základních funkcí, od vytváření nádherných fotografií přes pohlcující displej a zvuk, až po rychlý a spolehlivý výkon se solidní baterií.

Moto g13 přichází s úžasným systémem fotoaparátů, které promění každý okamžik na přetrvávající vzpomínku. Díky snímači s rozlišením 50 Mpx v kombinaci s technologií Quad Pixel získáte nádherně živé fotografie při jakémkoli světle. Díky technologii Quad pixel získají uživatelé 4x lepší citlivost při slabém osvětlení pro ostřejší a živější snímky. Toto zařízení je vybaveno také fotoaparátem Macro Vision s 5-násobným přiblížením a samostatným snímačem hloubky, abyste viděli každý detail, anebo zhotovili úžasné portréty. Na doplnění tohoto pokročilého systému fotoaparátů nabízí

Přečti si  Uniklý snímek obrazovky First One UI 6.0 ukazuje velmi malou změnu uživatelského rozhraní

moto g13 přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, pro zachycování selfie nejen pro sociální sítě, takže uživatelé budou vypadat vždy co nejlépe.

Využijte výhody úzkých rámečků a oživte obsah na úžasném displeji. Díky 6,5-palcovému displeji HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz je přepínání mezi aplikacemi anebo hraní her neuvěřitelné plynulé. Uživatelé si navíc mohou vychutnat svoji oblíbenou zábavu v Dolby Atmos přes dva velké stereo reproduktory anebo sluchátka a užít si tak větší hloubku, čistotu a detaily než kdykoliv před tím.

Sledujte obsah celé hodiny a hoďte za hlavu všechny starosti o výdrž baterie. Moto g13 přichází s velkou 5000 mAh baterií s dlouhou výdrží, abyste mohli déle poslouchat hudbu a dlouhé hodiny vest videohovory s přáteli¹. Toto zařízení přichází s rychlým a pohotovým výkonem procesoru MediaTek® Helio G85 a možností se spolehlivě připojit přes sítě Wi-Fi anebo 4G.

Přečti si  Samsung upouští od plánu použití fotoaparátu s proměnným zoomem na Galaxy S24 a zatím se bude držet konfigurace se 4 senzory

Zažijte nezaměnitelný moderní design s moto g13.  Díky tenčímu tělu, užším rámečkům a inovovanému krytu fotoaparátu je tento telefon skutečným unikátem.

Software & zabezpečení

Moto g13 používá čistou verzi systému Android 13 bez neohrabaných softwarových vzhledů anebo duplicitních aplikací. A navíc prostřednictvím systému Android 13 je k dispozici více možností přizpůsobení než kdykoliv před tím. Díky Material You si nyní mohou uživatelé přizpůsobit aplikace podle barvy, témy a jazyka. Dokonce i přehrávač médií bude odpovídat osobnímu hudebnímu vkusu každého. A s funkcí My UX je možné zařízení ovládat jednoduchými gesty a přizpůsobit si nastavení zábavy – vytvořit tak vzhled, který je jeden z miliónu.

Dostupnost a cena

Nový moto g13 je dostupný v barvách Blue Levander a Matte Charcoal s počáteční cenou 4399 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno