Asus se připravuje na představení svého dalšího herního smartphonu, Asus ROG Phone 7, podle nedávného seznamu TENAA, který si všiml Mysmartprice

Čínská certifikační agentura (která je podobná FCC v USA) zveřejňuje seznamy telefonů, které se blíží k oficiálnímu spuštění, takže můžeme očekávat, že se ROG Phone 7 brzy dočkáme. Stejně jako u ROG Phone 6 se očekává, že Asus uvede na trh několik modelů, s největší pravděpodobností vanilkový ROG Phone 7, Ultimate verzi a ROG Phone 7D. Pojďme se podívat, co by nám tento seznam TENAA mohl říct o skutečném telefonu. No, není to moc.

Seznam Asus ROG Phone 7 TENAA

Výpis říká, že Asus ROG Phone 7 bude mít 5 850 mAh baterii. Toto číslo bude v konečném technickém listu zaokrouhleno nahoru na typickou kapacitu 6 000 mAh. To není velké překvapení, protože poslední generace telefonů ROG měla také stejnou kapacitu baterie.

Můžeme také vidět číslo modelu telefonu: AI2205_B. Když se podíváme na předchozí čísla modelů a frekvence GSM uvedené v dokumentu, můžeme předpokládat, že by se mělo jednat o globální verzi telefonu. ROG Phone 7 bude mít celkem čtyři fotoaparáty, přičemž nejpravděpodobnější konfigurací bude jedna selfie kamera a trojitý kamerový systém na zadní straně.

Dále v seznamu TENAA najdeme některá pásma 5G, konkrétně n41, n78 a n79. Konečně, když se podíváme na štítky ve výpisu, můžeme tam vidět „Dual SIM“, což naznačuje schopnost telefonu pracovat se dvěma SIM kartami. Toto je poslední užitečná informace, kterou můžeme získat z certifikačních dokumentů, ale ROG Phone 7 a 7D se včera objevily na Geekbench, což zaplnilo některé další mezery v listu specifikací. Není překvapením, že ROG Phone 7 (a 7D) bude vybaven procesorem Snapdragon 8 Gen 2, taktovaným na 3,19 GHz, spárovaným s 16 GB RAM a systémem Android 13. Další kousek skládačky pochází z certifikačního dokumentu 3C, který ukazuje rychlost nabíjení ROG Phone 7 a je to 65 W.

Přečti si  iOS 17 bude aktualizací, která má přinést vysoce očekávané funkce

Všechno výše uvedené vypadá docela věrohodně a také není nijak překvapivé, ale stále je tu několik neznámých, zejména ohledně obrazovky. Očekáváme, že ROG Phone 7 přijde s 6,8palcovým AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 165 Hz a rozlišením FullHD+.

Opravdu nevíme, kdy bude ROG Phone 7 oficiálně představen, a na webu kolují smíšené informace o tomto tématu. Jedna fáma naznačovala, že se díváme na vydání ke konci roku, zatímco jiné úniky ukazují na Q2 nebo Q3 2023.

Specifikace Asus ROG 7

  • 6,85palcový Imerzivní AMOLED
  • Nastavení trojitého zadního fotoaparátu
  • Jedna přední kamera
  • Čipová sada Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
  • 16 GB RAM.
  • Výdrž baterie 6000mAh.
  • 65W kabelové rychlé nabíjení
  • Dual Sim
  • Více pásem 5G

Rádi bychom samozřejmě viděli další telefon ROG co nejdříve. ROG Phone 6 byl uveden na trh v červenci, takže vydání ROG Phone 7 ve čtvrtém čtvrtletí se zdá být docela pozdě. Doufejme, že seznam TENAA je předzvěstí dřívějšího vydání.

Přečti si  Datum uvedení Xiaomi 13 Ultra mohlo být právě odhaleno

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno