Společnost TCL, globální TOP 2 značka televizorů, představuje novou modelovou řadu televizorů QLED 4K C64 určenou pro evropský a tedy i český trh.

Nová řada kombinuje technologie QLED, 4K HDR Pro a Motion Clarity, díky čemuž nabízí velice kvalitní, ostrý obraz v HDR rozlišení. Nová řada se dále pyšní například funkcemi Game Master a Freesync a podporuje nejnovější formáty HDR (včetně HDR10+ nebo Dolby Vision). Nové televizory TCL přinášejí uživatelům skvělou hodnotu a jsou určené všem, kdo si chtějí užívat interaktivní domácí zábavu v nejvyšší kvalitě a vychutnávat si filmy v HDR, sportovní přenosy a hraní her jako součást svého chytrého digitálního životního stylu. Televizory řady TCL C64 budou na trhu ve velikostech 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ a 85″.

„Inspire Greatness – inspirovat k dokonalosti – je naší vizí a zdrojem energie i nadále a jsme nadšení, že můžeme v Evropě představit náš první televizor QLED pro rok 2023,“ říká Frédéric Langin, Chief Commercial Officer TCL Europe, a dodává: „Jsme si jistí, že se naše novinky pro rok 2023 protnou s požadavky zákazníků, protože jim nabízejí prémiové a současně dostupné technologie a digitálně propojenou zábavu.“

Nekonečné barvy a detaily

Díky špičkové technologii Quantum Dot přináší řada TCL C64 skutečné filmové barvy tvořené více než miliardou barev a odstínů (tedy všemi, které filmová kamera dokáže zachytit). Jas u nové řady dosahuje maxima 450 nitů3. To zaručuje vysokou obrazovou kvalitu při jakýchkoli podmínkách okolí, včetně vrcholu léta, kdy slunce svítí do místnosti. Uživatelé uvidí vždy čistý obraz a jasné barvy, a to i všechny detaily ukryté ve tmavých nebo jasných scénách.

Přečti si  PlayStation představil zařízení pro vzdálené hraní „Project Q“, nabízí obrazovku 1080p a funkce DualSense

 

Nová modelová řada je vybavena technologiemi HDR PRO a 4K HDR PRO v kombinaci s Quantum Dot Technology pro jedinečný dynamický rozsah (HDR), který zajišťuje vysoký kontrast, jasné a přesné barvy, ale také vysoké prokreslení detailů a zřetelné stíny.

Aby byl zážitek kompletní, televizory mají vynikající reproduktory a uživatelé se mohou nechat pohltit kvalitou zvuku na úrovni Dolby Atmos. K televizoru je možné připojit i některý ze soundbarů TCL, díky čemuž zvuk zaplní celý prostor v dechberoucím, realistickém podání.

Nekonečná zábava i pro hráče her

Řada TCL C64 používá technologii Motion Clarity pro čistý a plynulý obraz a vylepšuje obraz v rychlém pohybu. Originální TCL software MEMC s vlastními algoritmy vstupuje do dění při rychlých záběrech a pomáhá omezovat rozostření obrazu.

 

TCL C64 podporuje všechny technologie, které dokážou maximalizovat 4K HDR obrazovou kvalitu (HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION). Multi HDR formát televizorů C64 poskytuje nejlepší kvalitu obrazu 4K HDR a vždy podporuje ten nejlepší formát bez ohledu na to, zda uživatelé sledují obsah v Dolby Vision na službách Netflix či Disney+, nebo v HDR 10+ na Amazon Prime Video.

Řada C64 má také obrazovku s vysokou citlivostí a plynulým zobrazením v zájmu těch nejlepších herních zážitků při využití HDMI 2.1 a ALLM. Hráči ocení nízkou latenci a to nejlepší automatické nastavení obrazu pro hraní her. Nejnovější TCL technologie 120 Hz Dual Line Gate4 přináší možnost ještě vyšší obnovovací frekvence a nižší latence. V případě řady C64 zajišťují obnovovací frekvenci 120 Hz jedinečné algoritmy a vlastní technologie TCL. Rozlišení her je volitelně nastavené na Full HD pro zobrazení 120 snímků za sekundu. To zaručí ještě plynulejší a ostřejší zobrazení pohybu i pro nejnovější generaci konzolí se 120 Hz.

Přečti si  Asus dnes uvádí na český trh Zenbook S 13 OLED, nejtenčí 13,3″ OLED notebook na světě

Nové televizory QLED 4K TCL C64 jsou na platformě Google TV, což znamená, že uživatelé získají stovky a tisíce možností pro digitální obsah (filmy, pořady, televizní vysílání a další), které jsou tvořeny na odlišných službách a různými poskytovateli5. Uživatelé také získají přístup k novým filmům a pořadům na základě doporučení, která se automaticky generují podle toho, co uživatel sledovali v minulosti. Řada C64 je vybavená také pokročilým integrovaným ovládáním hlasem v kombinaci s vestavěnou službou Google Assistant pro snazší a chytřejší životní styl.

Elegantní a luxusní bezrámečkový design řady TCL C64 skvěle zapadne do každého interiéru. Televizory jsou dodávány se stojánkem nastavitelným ve dvou možných pozicích6– buď pro umístění dodatečného soundbaru, nebo pro umístění velkoformátové televize na jakýkoli menší prostor.

Cena a dostupnost:

Televizory řady C64 lze již nyní předobjednat u vybraných prodejců. Ceny začínají na 12 990 Kč včetně DPH u velikosti 43″ a končí na 49 990 Kč u velikosti 85″.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno