Seriálová adaptace hry The Last of Us si hravě získala miliony diváků a lámala rekordy. Nyní se objevují diskuse týkají druhé sezóny, která se připravuje.

Nedávno spoluautor scénáře a výkonný producent seriálu, Craig Mazin, učinil dost pobuřující komentář, když uvedl, že ani on, ani Neil Druckmann, spolupředseda Naughty Dog, se necítí být „omezováni zdrojovým materiálem“ The Last of Us Part II.

V komentářích nastíněných VideoGamesChronicle.com bylo několik prohlášení nabídnuto hvězdami The Last of Us od HBO, všechna byla zaměřena na události, kterých se fanoušci děsili – Joelův konečný osud a předčasný, brutální konec.

Pedro Pascal řekl v rozhovoru pro Esquire:

Nedávalo by smysl sledovat první hru tak věrně, jen aby se následně sešlo z této cesty. Takže ano, to je moje upřímná odpověď.

Má samozřejmě na mysli Joelovu popravu rukou Abby, která se určitě objeví v příští sezóně, vzhledem k tomu, že bylo potvrzeno, že bude následovat po událostech The Last of Us Part II. Pro první sezónu byl scénář téměř doslovný, přičemž každá epizoda sledovala cestu první hry s více či méně jistou přesností.

Bella Ramsey, která hraje Ellie, také poznamenala:

Pokud se to stane v seriálu, tak nevím, jestli na to jsem emocionálně připravená.

Ale pokud je to na Craigu Mazinovi a Neilu Druckmannovi (což je), pak může Pascalův Joel v úvodních epizodách druhé sezóny mít jiný osud. Ovšem na to si poměrně dlouho počkáme, protože druhá sezóna se bude vysílat až začátkem roku 2025.

Článek Joelův osud se v druhé sezóně The Last of Us může změnit se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno