Vynikající zvuk, špičkové potlačení ruchů z okolí a ikonický design Bose. To vše nabízí uživatelům nejnovější limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort SE, která se právě nyní dostává na náš trh.

Ve skutečnosti se jedná plnohodnotná sluchátka QuietComfort 45 v černém provedení doplněná měkkým ochranným pouzdrem za atraktivní cenu.

Bose se v posledních měsících výrazně soustřeďuje na limitované edice svých sluchátek, která jsou často vyrobena ve speciálním barevném provedení. Nyní se na trhu objevuje jiný typ limitky tohoto amerického výrobce – sluchátka Bose QuietComfort SE. Jedná se o plnohodnotná sluchátka QuietComfort 45 doplněná měkkým ochranným pouzdrem namísto pevného. Tento model oceňovaný pro špičkové potlačení okolních ruchů (ANC) nabízí vynikající reprodukci typickou pro Bose a léta ověřenou, velmi pohodlnou odlehčenou konstrukci. Kromě toho disponuje režimem Aware pro komunikaci s okolím při nasazených sluchátkách, výdrží na baterie až 22 hodin a uživatelsky nastavitelným ekvalizérem dostupným prostřednictvím aplikace Bose Music.

Zdroj: Bose

Čisté handsfree hovory a ideální poslechové podmínky i na rušné ulici

Řada sluchátek s ANC selhává při handsfree hovorech. Bose QuietComfort SE obsahují sadu 6 mikrofonů, které snímají zvuk z různých stran a díky tomu dokáží rozlišit hlas uživatele a oddělit ho od nežádoucích okolních ruchů, jako třeba zvuku mlýnku na kávu, projíždějící tramvaje či štěkání psa. Díky tomu lze sluchátka dobře využít v jakékoli situaci jak při telefonních hovorech, tak i při videochatech.

Podobně je tomu i s účiností ANC. Bose těží z letitých zkušeností lídra v  této oblasti a pomocí automatických aktualizací softwaru sluchátek (probíhající pomocí aplikace Bose Music) neustále vylepšuje algoritmy ANC a přidává sluchátkům nové funkce. Díky tomu jsou sluchátka Bose neustále upgradována.

Pohodlí pro celodenní soustředění v kanceláři

Mnoho uživatelů si dnes už nedovede představit práci v open space kanceláři bez kvalitních ANC sluchátek, někteří z nich je využívají pro lepší soustředění ‘nasucho’ bez hudby, jen se zapnutou funkcí potlačení okolních ruchů. Tomuto využití jde vstříc velmi pohodlné provedení náušníků a hlavového mostu s ideálním přítlakem na hlavu. Sluchátka lze díky tomu mít nasazena celou pracovní dobu.

Zdroj: Bose

Snadnost ovládání a možnost propojení se soundbary Bose

U tohoto modelu vsadil Bose na tradiční, spolehlivé, jednoduché a intuitivní ovládání. Čtyři tlačítka na pravém náušníku umožňují zvýšení a snížení hlasitosti, zapnutí/párování pomocí Bluetooth® 5.2 a také ovládání nejčastějších úkonů, jako je přijímání či ukončování hovorů, přehrávání a pozastavení hudby. Na levém náušníku je pak umístěno tlačítko pro přepínání mezi režimy ANC / Aware a ztlumení mikrofonu během hovorů. Další možnosti otevírá aplikace Bose Music, pomocí níž je možné využít současné propojení s více zařízeními vybavenými technologií Bluetooth® 5.1 nebo spárování s kompatibilním soundbarem Bose pomocí Bose SimpleSync™. Posledně uvedená možnost umožní posluchačům přepnout plynule filmový zvuk ze soundbaru do sluchátek a vychutnat si ho v plné hlasitosti i poté, kdy jdou ostatní členové rodiny spát.

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort SE je na našem trhu k dostání výhradně na e-shopu Basys.cz, její koncová cena je 5 990 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno