Patriot představil své herní produkty nové generace včetně SSD Viper Gen5 s aktivními chladicími ventilátory a rychlostí až 12,4 GB/s. Na konci tohoto měsíce se Patriot Memory , jeden z předních výrobců pamětí, úložných řešení a herních periferií, objeví na veletrhu Computex 2023 v Taipei na Tchaj-wanu. Během čtyřdenní akce Patriot Memory a její podpůrné značky, Viper Gaming a ACPI, odhalí účastníkům nové připravované produkty.

Divize herních periferií společnosti Patriot Memory, Viper Gaming, představí na letošní technologické konferenci na Tchaj-wanu nové produkty, včetně extrémně výkonných pamětí Viper Xtreme 5 DDR5 a pamětí hlavního proudu, pamětí Viper Elite 5 DDR5.

Zdroj: Patriot

Viper Xtreme 5 DDR5, výkonná paměť, získala nominaci na European Hardware Award 2023. Kromě toho společnost Viper Gaming představí svůj nový SSD disk PV553 Gen 5 x4, nejnovější aktualizace řady PCIe 4.0 společnosti, vlajková loď periferií a produktů a dříve vydaný kryt SSD Viper VXD M.2.

Zdroj: Patriot

Spolu se skupinou Viper Gaming bude společnosti k dispozici nedávno získaná společnost ACPI, která se zaměřuje na průmyslová úložiště, komponenty a paměti, aby předvedla nové možnosti flash úložišť a paměti spolu se současnými průmyslovými funkcemi.

Patriot Memory vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce výkonné paměťové a úložné produkty a řešení, která pomáhají uživatelům a klientům zefektivnit datové aplikace pro různé trhy, včetně nadšenců, her a průmyslu.

Článek Patriot uvádí na trh SSD Viper Gen5 s rychlostí až 12,4 GB/s a vlastním ventilátorem se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno