Značka Republic of Gamers (ROG) zahájila prodej herní kapesní konzole ROG Ally s vysokým výkonem, která využívá operační systém Windows 11. Novinka je vybavena špičkovým procesorem AMD Ryzen Z1 Extreme, a proto si snadno poradí s AAA hrami i nezávislými tituly v rozlišení 1080p, ať už hrajete sami, nebo s přáteli.

ROG Ally je v prodeji od dnešního dne tj. 13. června 2023 16:00 ve vybraných e-shopech a kamenných prodejnách za příznivou cenu 19.490, – Kč vč. DPH, Díky silné podpoře a partnerstvím napříč celým herním odvětvím představuje Ally ideální přenosné zařízení pro hráče.

Zdroj: Asus

Hraní AAA her ve Full HD rozlišení na kapesní konzoli

ROG Ally je kapesní počítač nové generace, který nabízí hraní ve Full HD rozlišení na cestách. Dokáže spustit i moderní AAA tituly rychleji a plynuleji než jakákoli jiná kapesní konzole na trhu. Vzhledem k tomu, že využívá systém Windows 11, lze na něm hrát jakékoli hry z libovolné platformy. Ihned po vybalení z krabice je k dispozici tříměsíční předplatné služby Xbox Game Pass Ultimate. Hrajte sami, připojte konzoli k televizoru a přizvěte přátele, nebo využijte sadu ROG XG Mobile s externí grafickou kartou a dopřejte si špičkové zážitky z hraní.

Zdroj: Asus

Ally je vybaven zcela novým procesorem Ryzen řady Z1 od AMD. Ryzen Z1 Extreme je založen na architektuře “Zen” 4 v kombinaci s grafikou AMD RDNA 3. Zásluhou 8 jader, 16 vláken a grafického výpočetního výkonu až 8,6 teraflopů procesor překoná výkon herních konzolí. Později ve 3. čtvrtletí roku 2023 bude k dispozici také varianta procesoru AMD Ryzen Z1 se 6 jádry a 12 výpočetními vlákny. Oba modely podporují technologie FidelityFX Super Resolution a AMD Radeon Super Resolution, které slouží ke zvýšení výkonu a vylepšení obrazu v náročných AAA hrách i nezávislých titulech.

Zahrajte si všechny vaše oblíbené hry

ROG Ally byl od základu navržen pro systém Windows, takže na něm můžete hrát všechny vaše hry z jakékoli platformy. ROG spolupracuje se společností Microsoft, vydavateli her a jednotlivými studii, aby byl zaručen maximální herní komfort. Plná podpora služeb Steam, EA App, Xbox Game Pass Ultimate a PC Game Pass, Epic Games Store, GOG Galaxy 2.0, aplikací pro Android a dalších herních knihoven zaručuje, že hráči mohou hry pro ROG Ally stahovat odkudkoli.

Zdroj: Asus

ROG Ally se dodává s kódem Xbox Game Pass Ultimate na tři měsíce zdarma, takže hráči mají okamžitý přístup ke knihovně her společnosti Microsoft ihned po vybalení. “Předplatitelé služby Xbox Game Pass Ultimate mají přístup ke stovkám her, včetně hitů jako Minecraft Legends, Grounded, Age of Empire IV a mnoha dalších,” řekla Roanne Sonesová, CVP, Head of Xbox Hardware. “Díky ROG Ally a Game Pass Ultimate se nemůžeme dočkat, až lidé objeví a zahrají si svou oblíbenou hru na cestách, ať už jde o hraní nativních PC her ve Windows nebo streamování konzolových her na Xbox Cloud Gaming.”

ROG také spolupracuje se společnostmi Xbox Game Studios, Capcom, HoYoverse, Level Infinite, 505 Games, Team 17, Nacon, Techland, Squanch Games a Fatshark, aby zajistila ty nejlepší herní zážitky na ROG Ally.

Článek ASUS dnes zahajuje prodej kapesní konzole ROG Ally v České republice se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno