Během případu Microsoft vs FTC, společnost Microsoft uvedla, že očekává uvedení PS6 v roce 2028. V rámci právní bitvy společnost Microsoft uvedla, že její navrhovaná 10letá dohoda bude přesahovat vydání konzolí nové generace v roce 2028.

Tento termín by v každém případě přesáhl očekávané počáteční období příští generace konzolí (v roce 2028),“ stojí v prohlášení společnosti Microsoft. „Call of Duty bude tedy zveřejněno na následných konzolích PlayStation, pokud by nějaká byla vydána během doby platnosti smlouvy. Dohoda by také zajistila, že hry pro konzoli Call of Duty budou na PlayStationu nabízeny v souladu s Xboxem.”

Ačkoli to není potvrzeno, důvěra v prohlášení Microsoftu o PS6 pravděpodobně naznačuje, že příští generace Xboxu vyjde ve stejném roce.

Podle dalších předchozích zpráv z března 2023, ve kterých byly informace získány serverem Insider Gaming z prověřených a potvrzených zdrojů, také věříme, že PS6 vyjde v roce 2028.

Věci se samozřejmě mohou ve velkém schématu ještě změnit a konzole nové generace se mohou o rok nebo dva zpozdit. Nicméně se zdá, že nová generace konzolí bude vydána do konce desetiletí.

Myslíte si, že bude PS6 uvedena na trh v roce 2028?

Článek Microsoft očekává, že Sony uvede PS6 na trh v roce 2028 se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno