Nabíjecí stanice vybavená porty USB-A, USB-C a výstupem 12 V včetně střídavého napětí 230 V pro dobíjení notebooků, telefonů, tabletů, ventilátorů, přenosných reproduktorů a dalších zařízení.

Novinkou mezi produkty značky EVOLVEO je kompaktní bezhlučná nabíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 1000. Má robustní tělo z leteckého hliníku, snadno se přenáší a ovládá. S kapacitou 1037 Wh a celkovým výstupním výkonem 1000 W umožňuje kdekoli a kdykoli nabíjet širokou škálu zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, kamery, reproduktory a další zařízení se vstupem USB-A nebo USB-C. Navíc se dají pomocí zásuvek střídavého proudu připojit zařízení, která vyžadují střídavý proud (220 V-240 V), jako jsou drony, notebooky, televizory, ventilátory atd. EVOLVEO PowerCharge 1000 je vybavena dvěma zásuvkami 230 V, jednou zásuvkou 12 V, čtyřmi zásuvkami USB-A a jednou zásuvkou USB-C.

Zdroj: Evolveo

EVOLVEO PowerCharge 1000 se snadno ovládá. Dotykovými tlačítky na čelním displeji lze snadno zapnout a vypnout výstup střídavého nebo stejnosměrného proudu, také se dá sledovat zbývající stav baterie. Stanice je vybavena ventilátorem pro účinné chlazení a také je vybaveno čidlem, které zamezuje přehřátí.

Zdroj: Evolveo

Nabíjení stanice je možné třemi způsoby. Dobíjet stanici je možné ze sítě, pomocí solárního panelu a poslední variantou je nabíjení z automobilu prostřednictvím autozapalovače. Ve všech případech se stav nabíjení zobrazuje na displeji. Součástí balení je sada nabíjecích kabelů.

Zdroj: Evolveo

Dobíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 1000 umožní mít po ruce vždy dostatek energie pro velkou škálu zařízení, a to kdekoli a kdykoli. Cestování, rybaření, chataření, pobyt v přírodě, kempování a roadtripy budou s nabíjecí stanicí PowerCharge 1000 pohodlnější.

V nabídce dobíjecích stanic EVOLVEO je i varianta EVOLVEO PowerCharge 500 s poloviční kapacitou 512 Wh.

Zdroj: Evolveo

Dostupnost a cena
Dobíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 1000 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 24 990 Kč včetně DPH.

Dobíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 500 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 15 990 Kč včetně DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno