Společnost TCL oznámila získání výjimečných ocenění v soutěži EISA Awards. Asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association), uznávaná jako přední evropská autorita v oblasti audiovizuálních inovací, udělila společnosti TCL tři významná ocenění.

Tato ocenění jsou uznáním odhodlání společnosti TCL posouvat hranice zobrazovacích technologií. Televizor TCL QLED 4K 55C745 získal pro rok 2023-2024 ocenění „EISA GAMING TV“ v kategorii herních televizorů. Další ocenění získaly televizory TCL QD-Mini LED 4K 65C845 za svou průlomovou patentovanou technologii a může se pyšnit označením „EISA HOME THEATRE MINI LED“ a dále televizor TCL 98C735 za působivou nabídku formátu XL, a to v podobě 98″ modelu, nyní s titulem „GIANT TV“ pro rok 2023-2024.

EISA EISA GAMING TV“ pro TCL QLED 4K TV 55C745

Zdroj: TCL

Televizor TCL QLED 4K 55C745 je dokonalý televizor pro hraní her na nejnovější generaci konzolí a počítačů. Kombinuje velkolepé barvy QLED, kontrast Full Array Local Dimming a špičkový jas se všemi nejnovějšími herními funkcemi. Díky funkcím Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar a 240Hz Game Accelerator povyšuje tento televizor herní zážitek na novou úroveň.

Zdroj: TCL

TCL 55C745 se dokáže přizpůsobit jakémukoli zdroji hry. Ve spojení s technologií AMD FreeSync, která slibuje plynulé hraní při téměř jakékoli snímkové frekvenci, mohou uživatelé očekávat další průlom v oblasti počítačových a konzolových her.

Zdroj: TCL

„Tento televizor není určen jen pro hráče. Jeho zpracování barev, jas, schopnosti HDR a technologie místního stmívání se promítají do dynamického filmového představení, zatímco rozhraní Google TV přináší streamovací aplikace a hlasové ovládání. Ať už jej plánujete používat jakkoli, 55C745 představuje vynikající poměr cena výkon,“ uvedla porota EISA.

Díky schopnosti podporovat více formátů HDR, jako jsou HDR10+, HLG nebo Dolby Vision IQ, je tento QLED televizor tou nejlepší volbou pro každého, kdo očekává nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.

Článek TCL 55C745 vítězí v kategorii herních televizorů a získává ocenění EISA Gaming TV se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno