Společnost OPPO získala ocenění „EISA CONSUMER SMARTPHONE 2023–2024“ za model Reno10 Pro, který byl nedávno uveden na evropský trh. Toto ocenění udělila asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association), která sdružuje 59 nejrenomovanějších publikací o spotřební elektronice na světě.

Ocenění EISA pro OPPO Reno10 Pro, jeden z nejnovějších produktů, které jsme uvedli na evropský trh, nás velmi těší. Získání prestižního ocenění EISA již čtvrtý rok po sobě dokazuje naše odhodlání vytvářet zařízení, která dokonale splňují požadavky spotřebitelů. OPPO Reno10 Pro, který zdědil ikonický design a vynikající zobrazovací schopnosti řady Reno, si klade za cíl posunout zážitek z fotografování portrétů na vyšší úroveň,” uvedl Bingo Liu, prezident OPPO Europe.

Paul Miller, prezident asociace EISA, sdělil:

Díky zakřivené OLED obrazovce s obnovovací frekvencí 120 Hz, oslní OPPO Reno10 Pro oči živým a plynulým obrazem. Pod kapotou má procesor Snapdragon 778G a 12 GB paměti RAM, což umožňuje výkon, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace a hry. Pokud jde o napájení, pyšní se baterií s kapacitou 4 600 mAh, kterou lze plně nabít během několika minut pomocí 80W rychlonabíječky OPPO. Reno10 Pro zaujme také systémem trojitého fotoaparátu – 50Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 32Mpx teleobjektiv a 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv poskytují flexibilitu pro pořizování úžasných fotografií a videí v jakékoli situaci. Společnost OPPO zde představila chytrý telefon, který v sobě spojuje krásu, rychlost a všestrannost,” sdělil Paul Miller, prezident asociace EISA.

Jako nejnovější člen rodiny Portrait Expert OPPO Reno10 Pro poskytuje špičkový zážitek z fotografování portrétů a upevňuje si tak pozici ideálního chytrého telefonu pro spotřebitele, kteří chtějí pořizovat portréty v jakékoli situaci, například během léta. Na evropský trh přišel v červenci 2023, setkal se s velkým zájmem zákazníků a v klíčových prvních dvou týdnech prodeje překonal svého předchůdce. Na řadě evropských trhů překonaly prodejní výsledky očekávání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno