PlayStation Portal, první vyhrazené zařízení Sony Remote Play, dříve známé jako Project Q, vyjde koncem tohoto roku, aby poskytlo vizuální zážitek z ruky ve vysokém rozlišení.

Zařízení, které bude spuštěno koncem tohoto roku k dispozici za 219,99 EURO, bude zahrnovat klíčové funkce ovladače DualSense, jako jsou adaptivní spouštěče a haptická zpětná vazba a živý 8palcový LCD displej schopný rozlišení 1080p při 60 snímcích za sekundu. Zařízení bude ideální pro hraní her z PlayStation 5 mimo televizi, protože se zařízení připojí ke konzoli přes Wi-Fi a bude moci hrát podporované hry nainstalované na konzoli a dokonce používat ovladač DualSense. Hry PSVR 2 a streamované hry prostřednictvím cloudového streamování PlayStation Plus Premium nejsou podporovány.

Zdroj: PlayStation

Kromě toho, že společnost Sony odhalila více o zařízení PlayStation Portal, poskytla nové informace o headsetu Pulse Elite a bezdrátových sluchátkách Pulse Explore a také o nové bezdrátové zvukové technologii PlayStation Link. Více informací naleznete na oficiálním blogu PlayStation.

PlayStation Portal bude celosvětově spuštěn do konce roku. Více o datu vydání zařízení vám dáme vědět co nejdříve, takže zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy.

Článek Zařízení pro vzdálené hraní PlayStation Portal vyjde letos a nabídne možnost hraní v 1080p@60 FPS se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno