Po svém loňském oznámení nedostalo mobilní akční RPG s otevřeným světem Assassin’s Creed Codename Jade oficiální název, ačkoli téměř rok po jeho odhalení mu Ubisoft a Level Infinite konečně daly správný název, a je to přesně to, co jste si mysleli.

Assassin’s Creed Codename Jade se mění na konečný a oficiální název Assassin’s Creed Jade, tomu říkáme změna.

Pro akční RPG byl také vydán nový gameplay trailer, který předvádí jeho prostředí ve starověké Číně v otevřeném světě a nabízí letmé pohledy na hratelnost, která bude fanouškům této série velmi povědomá, včetně některých soubojů ve vysokém létání, spousty parkouru, stealth, otevřeného procházení světa a další. Docela dobře se také podíváme na hlavního hrdinu hry, jehož voiceover mluví o jeho snaze o spravedlnost a jeho vlastním osobním vyznání v celém traileru. Podívejte se na to níže.

Pro titul byla také potvrzena druhá uzavřená beta, která navazuje na betu, která proběhla začátkem tohoto měsíce. Termíny pro další beta verzi ještě nebyly potvrzeny, ale hráči se do ní mohou registrovat již nyní.

Assassin’s Creed Jade je ve vývoji pro iOS a Android.

Článek Kódové jméno Assassin’s Creed Jade se nyní oficiálně jmenuje Assassin’s Creed Jade se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno