Společnost TCL představuje nové vlajkové produkty a přináší další inovace, které dokazují, že jedinečnost začíná doma, u každého z nás. Mimo jiné představila novinky v bezkonkurenční technologii QD-Mini LED.

Během globální online prezentace představila společnost TCL nové vlajkové lodě na poli domácích televizorů. V rámci prezentace seznámila veřejnost s působivými úspěchy značky v roce 2023 a oznámila další pokroky v průlomové patentované technologii Mini LED u zcela nové řady velkoformátových televizorů. Mezi novinkami byly i nové produkty inteligentní domácnosti s vylepšenou technologií.

Zdroj: TCL

Nová definice prémiového domácího kina

Na pomyslném vrcholu televizorů TCL nyní stojí vlajková loď, nový televizor QD-Mini LED TV X955. Tento televizor, zcela bezprecedentně, má více než 5 000 zón s technologií Full Array Local Dimming (FALD) se špičkovým jasem přes 5 000 nitů, což nabízí úroveň detailů a živosti, která nově definuje zážitek ze sledování televize.

TCL X955 je vybaven technologií QLED, která poskytuje více než miliardu barev, a použitý Wide Color Gammut DCI-P3 dosahuje hodnot 98 %. Nový televizor je vybaven procesorem AiPQ 3.0, procesorem s nejnovějšími vlastními algoritmy umělé inteligence společnosti TCL, které nabízejí optimalizovaný jasný obraz, kontrast, podporu HDR, plné barvy a realistické pohyby v různých scénách. TCL X955 je certifikován společností TUV Rheinland pro svůj realistický vizuální zážitek.

Kromě výjimečné kvality obrazu se X955 vyznačuje výkonným zvukem s parametry velkého kina a pozoruhodným řešením audio kanálů 4.2.2. Maximální výkon 160 W s audio systémem Onkyo a Dolby Atmos přináší jedinečný zvuk. TCL X955 má ultratenký bezrámečkový design a nejmodernější řešení vedení kabelů.

Řada TCL X95 bude na vybraných světových trzích dostupná v úhlopříčkách velkých až 85″ a 98″.

Jako doplněk k průlomové řadě X95 představila společnost TCL řadu C95, další výjimečný model z řady QD-Mini LED televizorů. Řada C95, která dosahuje 2 000 nitů v počtu zón lokálního stmívání i špičkového jasu, nabízí dokonalou rovnováhu mezi velkou obrazovkou a vynikající kvalitou obrazu s prvotřídním výkonem Mini LED a QLED. Jeho 120W audio systém Onkyo a Dolby Atmos navíc poskytují zvukový zážitek velkého kina.

Zdroj: TCL

Řada TCL C95 bude na vybraných světových trzích2 dostupná ve velikostech 65″, 75″, 85″ a 98″.

Společnost TCL dále definovala svůj základní QD-Mini LED televizor a představuje nový bezkonkurenční model C755 (v Evropě bude k dostání pod označením C805) s maximálním jasem 1300 nitů a 144Hz VRR. C805 nastavuje hranici toho, co skutečně dělá dobrý QD-Mini LED televizor dobrým. U 65″ televizoru může skutečnou kvalitu obrazu Mini LED, kterou zákazníci hledají, zajistit pouze 500 nebo více zón lokálního stmívání.

TCL C755 (C805 v Evropě) je k dispozici v řadě velikostí. Na vybraných světových trzích se nabízí úhlopříčky 50″, 55″, 65″, 75″, 85″ a dechberoucí 98″.

Společnost TCL, která si udržuje celosvětové prvenství v oblasti velkoplošných televizorů, představila také nový 4K UHD televizor P745, nejnovější cenově dostupný model s úhlopříčkou 85″ a 98″. Tato nabídka potvrzuje závazek společnosti TCL ke kvalitě a posiluje její pověst nabídky špičkové volby v oblasti velkoplošných televizorů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno