Bestseller HyperX a ikonický herní headset Cloud II dostává svojí bezdrátovou variantu, která vydrží až 30 hodin na jedno nabití a zachovává legendární pohodlnost HyperX.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, Inc., dnes uvádí nový bezdrátový herní headset HyperX Cloud II Wireless. HyperX staví nový headset na odkazu drátového předchůdce Cloud II a drží se jeho vzhledu, komfortu, výkonu a odolnosti. Drátový headset Cloud II je jeden z nejprodávanějších po celém světě a HyperX jich prodalo téměř čtyři miliony kusů od uvedení na trh.

„Naším cílem je navázat na legendární konstrukci, pohodlí a kvalitu zvuku, která je doslova v DNA našich headsetů,“ vysvětluje Paul Leaman, obchodní viceprezident HyperX pro oblast EMEA. „HyperX Cloud II Wireless jednoznačně nese odkaz svého předchůdce Cloud II, který jsme uvedli na trh v roce 2015, a který otřásl celým segmentem v základech díky nekompromisně dobrému zvuku, ikonickému vzhledu a pohodlí.“

Herní headset Cloud II Wireless je navržený pro pohlcující herní zážitek. Podobně jako drátový předchůdce nabídne virtuální 7.1 surround sound1 a díky 53 mm měničům bohatý a čistý zvuk pro hraní, práci a učení z domova. Bezdrátový přenos je na frekvenci 2.4 GHz a vestavěná baterie nabídne až 30 hodin2 provozu do 20 metrů od zařízení. 3

Cloud II Wireless zachovává hliníkovou konstrukci s nastavitelnou velikostí, poddajnou koženku a paměťovou pěnu. Velké 53 mm měniče jsou připravené specificky pro herní prostředí a přináší působivý zážitek. Pro pohodlí hráčů byl ovladač hlasitosti, který byl původně na kabelu, přenesen přímo do sluchátek spolu s ovládáním mikrofonu a spínáním virtuálního prostorového zvuku. Nyní je hráči najdou přímo na náušníku.

Headset má klasicky odpojitelný noise-canceling mikrofon, který umí potlačit okolní ruch a plosivní zvuky. Mikrofon je tak ideálním pro komunikaci ve hře a na video konference. Ohebný nástavec se snadno přizpůsobí každému uživateli. Navíc má mikrofon zabudovanou LED indikaci snímání a uživatel si tak snadno může zkontrolovat, zda je jeho mikrofon aktivní nebo ne.

Herní headset Cloud II Wireless je kompatibilní s PC, PS4™ a Nintendo Switch. Headset má certifikace pro TeamSpeak™ a Discord. Headset používá ovládací software HyperX NGENUITY a v balení je i pěnový pop filtr pro mikrofon.

 Dostupnost

Headset HyperX Cloud II Wireless bude zatím dostupný pouze pro americký trh. Uvedení na evropský trh je plánované na začátek příštího roku. Cena bude stanovena těsně před uvedením do prodeje. Pro více informací o dostupnosti navštivte přímo oficiální stránky headsetu HyperX Cloud II Wireless.

Technické specifikace

Sluchátka

Drivery: Dynamické, 53 mm s neodymiovými magnety

Typ: Cirkumaurální, vzadu uzavřené

Frekvenční rozsah: 15 Hz – 20 kHz

Impedance: 60 Ω

Akustický tlak: 104 dBSPL/mW při 1 kHz

T.H.D.: ≤ 1 %

Váha: 300 g

Váha s mikrofonem: 309 g

Délka kabelu a typ: nabíjecí USB (0,5 m)

Fungování na jedno nabití baterie2

30 hodin

Dosah bezdrátového připojení3

Až 20 metrů – 2,4 GHz

Mikrofon

Element: Elektretový kondenzátorový mikrofon

Snímání: Dvousměrné, Noise-cancelling

Frekvenční rozsah: 50 Hz – 6,8 kHz

Citlivost: -20 dBV (1 V/Pa při 1 kHz)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno