Je to jen krátkou chvíli potom, co Samsung oznámil akci Galaxy Unpacked na 10. srpna, se objevily první oficiální tiskové rendery zařízení Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip.

Rendery jsou poskytnuty 91mobiles a představují Galaxy Z Fold 4 ve třech barvách počínaje fantomovou černou, béžovou a šedozelenou. I když rendery zobrazují pouze hlavní obrazovku zařízení, bližší pohled potvrzuje, že nadcházející skládací zařízení bude mít boční snímač otisků prstů spolu s kolébkou hlasitosti na pravém okraji, přičemž slot pro SIM kartu je na levé straně.

Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 do značné míry připomínají předchůdce. Všechna vylepšení se tak budou ukrývat pod kapotou

Přiblížení trochu blíže odhalí, že existují dva senzory, a zatímco jeden z nich je kamera na displeji, nejsme si jisti, co dělá druhý senzor.

Přečti si  Motorola a Pantone: partnerství, které spojuje sílu technologií, barev a designu

Přesuneme-li se na Galaxy Z Flip 4, podíváme se také na zařízení ve čtyřech barvách; šedá, fialová, zlatá a světle modrá. Jak jsme viděli u Galaxy Z Fold 4, rendery pro Z Flip 4 se také zaměřují na vnitřní displej, ale i tak jsou vidět některé zajímavé detaily.

Zdá se, že Galaxy Z Flip 4 má boční snímač otisků prstů a kolébku hlasitosti na pravé straně. Telefon má také USB Type-C na spodní straně a výřez pro děrování nahoře uprostřed.

V současné době Blass nesdílí žádné další rendery Fold 4 nebo Galaxy Z Flip 4, ale zmínili se, že v budoucnu přijdou další rendery, které představí zařízení z různých úhlů, spolu s edicí Thom Browne a také Barevné provedení na míru.

Přečti si  Víme, pro které telefony Samsung vydá do konce roku stabilní aktualizaci One UI 5.0 postavenou na Android 13

Zůstaňte tedy naladěni na další podrobnosti, které sledujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno