50 herních titulů je nově dostupných pro nové i stávající majitele chytrých televizorů LG s operačním systémem webOS 5.0 nebo vyšším.

LG Electronics (LG) ve spolupráci s Google Stadia nabízí novým i stávajícím majitelům chytrých televizorů LG tříměsíční přístup1 ke službě Stadia Pro. Tato časově omezená akce je k dispozici již nyní a vztahuje se na televizory LG s operačním systémem webOS 5.0 nebo vyšším ve dvaadvaceti zemích,2 kde je v současnosti dostupná cloudová herní platforma Stadia od společnosti Google.

 Majitelé televizorů LG, kteří si aktivují bezplatný přístup ke službě Stadia Pro, získají knihovnu s více než padesáti hrami, přičemž každý měsíc přibývají nové tituly a pravidelně jsou nabízeny jedinečné slevy na hry a doplňkový obsah. Stadia Pro podporuje grafiku až do rozlišení 4K HDR a hraní v 60 FPS s pohlcujícím prostorovým zvukem ve formátu 5.1. Díky tomu jsou chytré televizory LG ideální volbou pro náruživé hráče, kteří hledají dokonalý herní zážitek, aniž by si museli kupovat drahou herní konzoli nebo herní počítač.

Ve Stadia Store je k dispozici také více než 250 populárních her, včetně Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin’s Creed: Valhalla, Hitman 3 a Baldur’s Gate 3, stejně jako přístup k rostoucímu seznamu bezplatných her a demoverzí, k jejichž hraní stačí jen kompatibilní ovladač, bez nutnosti stahování nebo instalace her.

Majitelé chytrých televizorů LG získají bezplatnou nabídku Stadia Pro snadno na oficiálním LG Content Store. Zobrazený QR kód stačí naskenovat a zahájit na telefonu proces aktivace nabídky, která bude bezplatně dostupná po dobu 3 měsíců.3

Televizory LG OLED z nabídky prémiových chytrých televizorů LG, které si již oblíbili hráči po celém světě, jsou ideální pro hry z pohledu první osoby, real-time strategie nebo závodní hry, protože díky milionům samosvítících pixelů zajišťují dokonalou kvalitu obrazu s HDR, hlubokou černou i přesné barvy. A navíc ultra-rychlá doba odezvy na úrovni 0,1 ms a extrémně nízké zpoždění na vstupu bez ztráty kvality obrazu televizorů LG OLED poskytují hráčům výhodu, kterou potřebují k vítězství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno