Začátkem tohoto měsíce společnost Samsung otevřela veřejnou beta verzi pro One UI 5 založenou na Androidu 13 pro řadu Galaxy S22 a dnes se to také dostane na zařízení Galaxy S21.

Zatím se zdá, že beta program byl pro tyto programy spuštěn v Koreji a Spojeném království.

Registrace vyžaduje použití aplikace Samsung Members, umístění prominentního banneru programu One UI 5.0 bety v ní, klepnutí na něj a registraci vašich údajů a zařízení. Jakmile to uděláte, obvykle jen několik minut čekáte, než obdržíte oznámení o aktualizaci.

Dotyčná beta je označena jako sestavení G99xBXXU5ZVHE, kde se “x” liší podle toho, které z tria S21 máte. Pokud jste ve Velké Británii a chcete si to vyzkoušet, vezměte na vědomí, že beta je v současné době k dispozici pouze pro odemčené jednotky bez SIM karty. Kdy se dostane do modelů operátorů, není jasné.

Přečti si  Aplikace Facebook může zničit baterii vašeho telefonu

Určitě bude spousta dalších beta sestavení pro One UI 5.0, a pokud jste zaregistrováni do testovacího programu, obdržíte každou z nich hned, jak bude vydána, jako bezdrátovou aktualizaci. O finálním „stabilním“ sestavení One UI 5.0 se říká, že vyjde v polovině října pro rodinu S22. Pravděpodobně nepřistane současně s modely S21, ale ani by neměla zaostávat o více než pár týdnů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno