Google One je jedním z nejlepších řešení pro každého, kdo chce využívat cloudového úložiště.

Nedávno společnost představila novou změnu, která umožnila všem předplatitelům používat Pixel’s Magic Eraser bez ohledu na zařízení nebo platformu, na které jsou, a dnes společnost zavedla do služby řadu nových funkcí.

VPN od Google One je nyní k dispozici všem předplatitelům spolu s novým nástrojem pro monitorování Dark Webu, který bude brzy k dispozici uživatelům v USA.

Google oznámil několik vylepšení Google One. Pro začátek bude VPN od Google One nyní k dispozici všem předplatitelům – dříve byla dostupná pouze těm, kteří používali prémiové plány. Google uvedl, že v nadcházejících týdnech bude moci každý, kdo se přihlásí k základnímu tarifu a je z podporovaných zemí, používat VPN na všech podporovaných platformách.

Kromě VPN od Google One je další elegantní funkcí nejnovější aktualizace monitorování Dark Webu. Tato funkce funguje tak, že umožňuje uživatelům přidávat osobní údaje, jako je jejich jméno, adresa, e-mail, telefonní číslo, čísla sociálního pojištění a další. Tato funkce by poté prohledala dark web, aby nalezla jakékoli shody s informacemi, které jste zadali do profilu monitorování. Pokud se mu něco podaří najít, Google vás následně bude informovat, jak svá data chránit.

Dobrou zprávou o novém nástroji pro monitorování dark webu je, že vám ukáže informace, které odpovídají vašemu profilu, a všechny relevantní informace nalezené při narušení dat. Tato funkce bude během několika příštích týdnů zpřístupněna všem členům Google One, kteří jsou aktuálně v USA, a bude dostupná u všech plánů. Pro uživatele, kteří se obávají o své soukromí, Google zmínil, že na monitorovací profily budou aplikovány zásady ochrany osobních údajů společnosti a uživatelé budou mít možnost kdykoli smazat své informace nebo zastavit sledování.

V neposlední řadě bude nyní Google One k dispozici s rozšířeným cloudovým úložištěm spolu se všemi výhodami, které si z této služby můžete užít, včetně nedávno oznámeného Magic Eraseru. Veškeré informace o nejnovějších změnách můžete získat zde.

Nelze popřít, že Google One získává na síle a s novými funkcemi společnost jistě přiláká mnohem více uživatelů než dříve. Jsem opravdu rád, že funkce VPN je nyní k dispozici všem a monitorování dark webu také vypadá jako vynikající nástroj, pokud jde o poskytování většího klidu uživatelům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno