Zmizelo vám z telefonu Dáme jídlo? Jděte po stopách růžové.

Největší česká doručovací platforma Dáme jídlo po 11 letech svého fungování mění jméno – nově ponese název foodora. Zákazníci mohu změnu zaznamenat už teď, kdy se postupně mění mobilní aplikace. Ty se změní po manuálním přijetí aktualizace. Všechny funkce i přihlášení zůstanou stejné. První vlna aplikací převléká svůj kabátek už od úterý. Ikona aplikace zatím zůstává napůl stará, napůl nová. V průběhu května se ikona změní kompletně.

Zdroj: foodora

Značka Dáme jídlo se u nás od začátku května bude jmenovat foodora, přidá se tak k řadě dalších evropských zemí, kde už toto jméno nese. Změnu názvu však už v této době zaznamenávají majitelé chytrých telefonů.

Jako prvním se aplikace přebarvuje majitelům systému iOS, a to spolu s aktualizací, která už je dostupná a připravená k manuálnímu stažení. Uživatelům Androidu se pak aktualizace objeví v pondělí 17. dubna.

Zákazníci, kteří využívají pro objednávání jídla a nákupů webové rozhraní, změnu zaznamenají dnes, 13. dubna.

Zdroj: foodora

Aplikace bude fungovat stejně jako doposud, není nutná ani opětovná registrace. Zákazníci mohou nakupovat stále tak, jak to mají rádi. Změní se jen barva a logo. Zároveň se ale objeví nové slevové nabídky jako je třeba 1+1 nebo pak nové speciální předplatné foodora PRO. Zlepšit by se měla i logistika včetně toho, aby mohli postupně všichni zákazníci sledovat, kde se zrovna pohybuje jejich objednávka,“ říká Adam Kolesa, CEO Dáme jídlo (nově foodora).

Zdroj: foodora

Způsob platby zůstává také stejný. „Zákazníci si nadále mohou vybírat mezi bezhotovostní platbou platební kartou předem, hotově při převzetí, platební metodou Twisto payments, stravenkami nebo jiným způsobem dle aktuální nabídky portálu foodora a konkrétních restaurací. V našich aplikacích můžete také jednoduše platit pomocí Apple Pay nebo Google Pay,” dodává Kolesa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno