Uživatelé iOS a fanoušci ChatGPT se mohou radovat, protože chatbot OoenAI je konečně k dispozici na iOS jako oficiální aplikace a ode dneška si můžete stáhnout aplikaci zdarma. Nejlepší na tom je, že aplikace je zcela zdarma, nejsou zde žádné reklamy a podporuje řadu funkcí, které by byly vynikající nabídkou pro každého, kdo chce využívat mnoho užitečných funkcí, které jsou součástí platformy.

Aplikace je aktuálně k dispozici ke stažení na App Store a může být vaše úplně zdarma. Výpis zmiňuje, že existují „nákupy v aplikaci“, ale to je pouze pro ChatGPT Plus, který vás vyjde na 19,99 $, pokud chcete pokračovat a odemknout další funkce z aplikace.

Co tedy aplikace ChatGPT pro iOS nabízí? No nic, co byste nevěděli. Platforma vám poskytne vše, od okamžitých odpovědí po přizpůsobené rady, inspiraci, vstupy a dokonce i personalizované učení. Nejlepší část? Aplikace nabízí funkci, která vám umožní synchronizovat celou historii napříč zařízeními, takže všude můžete získat stejný bezproblémový zážitek.

Přečti si  Asus dnes uvádí na český trh Zenbook S 13 OLED, nejtenčí 13,3″ OLED notebook na světě

V neposlední řadě stojí za zmínku, že aplikace ChatGPT přináší nejnovější modelová vylepšení od OpenAI, takže se nemusíte bát, že zůstanete u starších modelů a nepřesných odpovědí.

Je smutné, že pro každého, kdo chce získat stejnou zkušenost na Androidu, budete muset chvíli počkat, protože OpenAi neoznámila aplikaci pro Android. Nicméně vzhledem k tomu, jak se ChatGPT dostal do iOS, můžeme doufat, že se aplikace dříve nebo později skutečně dostane na Android.

V dalších zprávách jsme informovali o tom, že Společnost Apple zakázala používání této aplikace svým zaměstnancům. Více o tom zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno