Smartphony ušly dlouhou cestu a každá vlajková loď přináší každý rok vlastní sadu upgradů.

Již nyní víme, že na trh přijde další účastník, za jehož vznikem stojí autoři One Plus. Telefon Nothing Phone (1) byl nedávno představen světu, ale přední strana zařízení nebyla součástí odhalení. No, YouTuber dokázal velmi rychle toto zařízení ohodnotit a brzy porezentovat veřejně své dojmy ve videu.

YouTuber MKBHD sdílel nové video, které ukazuje přední a zadní design telefonu Nothing (1). Již na první pohled můžeme smartphone snadno odlišit od zbytku všech vlajkových lodí. Jeho zadní strana je z čirého skla a umožní vám pohled na vnitřek telefonu, který je vyveden v bílé barvě.  Jedinečnost se však scvrkává na blikající akcentová světla s více než 900 LED diodami vzadu.

Je dobré vědět, že tato světla slouží jako indikátory různých funkcí. The Nothing Phone (1) je dodáván s 10 různými vyzváněcími tóny a každý vyzváněcí tón má své vlastní téma pro LED světla na zadní straně. Například při kabelovém nabíjení by LED kontrolky ve spodní části fungovaly jako indikátor nabití baterie. Abych byl přesný, Nothing posunulo oznamovací světla na další úroveň, která jim umožňuje vyčnívat z davu. LED světla na zadní straně si můžete přizpůsobit z rozhraní Glyph Interface.

Zatímco již víme, jak vypadá Nothing Phone (1) zezadu, přední strana zařízení je také docela zajímavá. Zařízení je vybaveno kruhovým výřezem na levé horní straně displeje, ve kterém je umístěna přední kamera. Rámečky jsou navíc poměrně tenké a hladké na všech čtyřech stranách se zaoblenými rohy a velmi tak připomíná iPhone 12. Můžete se podívat na video Nothing Phone (1) níže, kde najdete další podrobnosti o jeho designu.

A konečně, MKBHD umožnil uživatelům pouze nahlédnout na přední stranu zařízení a ve videu nebyla zobrazena žádná verze softwaru ani vzhled prostředí.  Jakmile budou k dispozici další podrobnosti, budeme vás o tom informovat.

A jak se líbí nový Nothing Phone (1) vám? Dejte nám vědět v komentu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno