Dnes společnost DJI uznala za vhodné oznámit svůj nejnovější Mavic 3 Pro a Mavic 3 Pro Cine s velkým množstvím změn ve srovnání s jeho předchůdcem.

I když si zachovává mnoho funkcí z předchozí verze, aktualizovaná verze přichází s dalším objektivem fotoaparátu, vylepšeným teleobjektivem a podporou Apple ProRes, abychom jmenovali alespoň některé. Společnost DJI oznámila Mavic 3 Pro a Mavic 3 Cine rok a půl poté, co společnost oznámila Mavic 3 a Mavic 3 Cine.

Jak již bylo zmíněno dříve, DJI Mavic 3 Pro a Mavic 3 Pro Cine přicházejí s nastavením tří kamer. Modul fotoaparátu přichází s poměrně velkým množstvím vylepšení. Hlavní snímač obsahuje 24mm objektiv, který je stejný jako jeho předchůdce, ale je dodáván se zbrusu novým 70mm teleobjektivem vedle 166mm fotoaparátu s vylepšenými možnostmi zoomu.

Podobně jako v předchozí verzi je kamera Hasselblad stále schopna natáčet video v rozlišení 5,1K při 50 snímcích za sekundu. Může se také pochlubit zpomaleným videem při 120 fps ve spojení s firemním režimem DCI 4K. Když už mluvíme o fotoaparátu, nejnovější 3x snímač dokáže nahrávat video ve 4K při 60 fps a pořizovat snímky až do 48MP. A konečně, teleobjektiv byl také aktualizován s širší světelností f/3,4, což je více než f/4,4 u předchozího modelu.

Přečti si  Uniklý snímek obrazovky First One UI 6.0 ukazuje velmi malou změnu uživatelského rozhraní
Zdroj: DJI

Kromě fotoaparátu přichází DJI Mavic 3 Pro s firemní technologií OccuSync O3+ pro rychlejší přenos dat do ovladače DJI RC. Společnost také začlenila několik chytrých funkcí, jako je „inteligentní“ režim, který stabilizuje záběr spojený s funkcí FocusTrack.

Mavic Pro 3 Cine přichází s víceméně stejnými funkcemi jako Mavic 3 Pro. Jediným aspektem, který jej odlišuje od svého sourozence, je Apple ProRes kódování 422 HQ, 422 a 422 LT. Kromě toho má také ohromnou úložnou kapacitu 1 TB, která se bude hodit, protože ProRes zabírá hodně místa.

Co se týče designu, Mavic 3 Pro je o 63 gramů těžší než předchozí model. Pokud jde o velikost a rozměry, Mavic 3 Pro má rozměry 231,1 x 98 x 95,4 mm ve složeném stavu a 347,5 x 290,8 x 107,7 mm v rozloženém stavu. Životnost baterie také utrpěla malý zásah, když Pro 3 dokázal létat 43 minut, zatímco předchozí model disponoval 46 minutami letu. Vezměte na vědomí, že sdílené hodnoty neberou v úvahu technologii vyhýbání se překážkám APAS 5.0. Doba letu se může dále zkrátit, pokud budete nahrávat videa.

Přečti si  Větší displej na iPhone 16 Pro vytvoří prostor pro vylepšenou kameru Periscope a o 12 procent větší hlavní senzor

Pokud jde o ceny a dostupnost, Mavic 3 Pro i Mavic 3 Pro Cine budou k dispozici příští měsíc. Cena Pro 3 byla navýšena o 150 $, což je 2 199 $ za základní model. Můžete také získat Fly More Combo za 2 999 $. Mavic 3 Pro Cine má cenovku 4 799 $ a je k dispozici v prémiovém kombinovaném balíčku. Více podrobností si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno