Prozkoumejte rozsáhlé otevřené zóny hry Sonic Frontiers na obrazu nového ohromujícího projektoru pro domácí kino.

Společnost Epson oznámila partnerství se společností SEGA of America u příležitosti vydání Sonic Frontiers, nové akční plošinovky Sonic s otevřeným herním světem. Hru spojují s Epson projektory pro domácí kino, které jsou ideálním příslušenstvím pro každého hráče, jenž si chce vychutnat rychlou akční hru.

V příštím roce se domácí projektory představí po celé Evropě na propagačních materiálech společnosti Epson v obchodech i na internetu, v produktových videích a na sociálních sítích. V kampani vystupuje Usain Bolt, nejrychlejší muž světa a ambasador společnosti Epson, který si užívá hru Sonic Frontiers na jednom z nejnovějších projektorů Epson pro domácího kino.

Nové projektory Epson pro domácí kino EH-LS800 a EH-TW6250, které byly uvedeny na trh na začátku tohoto roku, přinášejí pohlcující zážitek jako na velkém plátně přímo k vám domů. Oba modely jsou dokonalými společníky při hraní počítačových her a nabízejí rychlé a pohotové hraní i kvalitní obraz v rozlišení 4K PRO-UHD. Projektory umožňují rychlé a plynulé hraní, díky němuž si hráči mohou vychutnat nejnovější Sonicova dobrodružství na tajemných ostrovech Starfall Islands. Sonic Frontiers zavede hráče na výpravu světem plným rychlé akce, dobrodružství a tajemství na pěti ostrovech s rozmanitou krajinou – dokonalou scenérií pro tyto projektory.

Projektory EpiqVision Ultra EH-LS800B a EH-LS800W jsou první modely společnosti Epson se super krátkou projekční vzdáleností, které umožňují umístění blízko u stěny. Tyto projektory, které jsou k dispozici v černé i bílé barevné variantě, nabízejí působivou kombinaci vysokého jasu, vynikající kvality obrazu a všestrannosti díky využití technologie laserového zdroje světla společnosti Epson. Rozlišení projektoru 4K PRO-UHD navíc vytváří ostrý a jasný obraz, který krásně zachytí barevného Sonica v rychlém pohybu. Nastavení a používání projektorů je

snadné. Tyto projektory představují skvělou náhradu za tradiční televizor. Hodí se i do těch nejmenších obývacích pokojů a poskytují flexibilní velikost obrazu od 80″ do 150″, a to již od 2,3 cm od stěny. Jsou vybaveny novým speciálním HDMI herním výstupem, který zajistí méně než 20ms vstupní zpoždění, a jsou ideální pro televizní pořady, filmy, sportovní přenosy a další.

Vestavěný systém AndroidTVTM v projektoru nabízí streamování, casting a chytré ovládání spolu s úžasným zvukem reproduktorů YAMAHA, které poskytují plnohodnotný zvukový zážitek bez nutnosti použití dalších externích reproduktorů. Projektor EH-TW6250 s rozlišením 4K PRO-UHD navíc přichází v novém elegantním zaobleném designu a za dostupnou cenu. Hráči si díky možnosti flexibilního umístění s vertikálním posunem objektivu mohou vychutnat Sonic Frontiers doma naprosto kdekoli.

„Nedokážeme si představit lepší způsob, jak ukázat možnosti našich nových projektorů, než partnerství se společností SEGA of America při uvedení hry Sonic Frontiers,“ uvedl Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Ježek Sonic je synonymem pro rychlé akce plné barev a jasu, které se k našim projektorům dokonale hodí. Ať už chcete posunout hraní her na vyšší úroveň, nebo uvažujete o výměně televizoru, máme řešení pro každého a pro jakýkoliv rozpočet.“

Sonic Frontiers je nyní k dispozici na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox řady X|S, Xbox One, systémech řady Nintendo Switch™ a na službě Steam.

Velikost obrazu Vzdálenost od stěny k zadní části projektoru
80” 2.3 cm
100” 9.8 cm
120” 17.3 cm
150” 28.5 cm

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno